Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Yasak Elma 41. yeni bölüm fragmanı geldi! Yıldız, Ender’in geçmişini araştırıyor

Anasayfa
Video Yasak Elma 41. yeni bölüm fragmanı geldi! Yıldız, Ender’in geçmişini araştırıyor
Ilvi Many GEOs

40. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dündar, Zeynep’i kaçırıyor. Dündar Zeynep’in yokluğunun fark edilmemesi için de Alihan’a annesinin hasta olduğunu söylemesini istiyor. Dündar düğünde ortalıkta bırakılmasının acısını çok kötü çıkarıyor. Dündar damatlığını Zeynep gelinliğini giyiyor. Dündar Zeynep’i tehdit ediyor. Ve nikah masasına oturuyorlar. Zeynep zorla oturduğu nikah masasında evet demek zorunda kalıyor. Zeynep’in aklında sadece Alihan var ve çok canı acıyor. Zeynep nikah biter bitmez annesini aramak istiyor. Dündar Zeynep’i odaya götürüp kapıyı kilitliyor. Zeynep’in ortalıktan kaybolması herkesi harekete geçiriyor. Alihan sevdiği için harekete geçiyor.

KAYA: ERİM BENİM OĞLUM DEĞİL Mİ?

Kaya, Erim’le ilgili şüphelerinin peşinden gidiyor. Kaya’nın Erim’le yakınlık kurması Ender’i çileden çıkarıyor. Ender kendini kaybederek ‘hayatımı mahvettim’ diyor ve birlikte oldukları odayı yerle bir ediyor. Kaya sadece gerçeği öğrenmek istiyor. Ender, Kaya’yı yok edeceğine dair yeminler ediyor. Kaya son duyduklarından ve Ender’in halinden artık Erim konusunda emin oluyor. Ender’e “Erim benim oğlum, değil mi?” diyen Kaya büyük yüzleşmeye hazırlanıyor.

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLE

MUSTAFA’DAN KURTULUŞ YOK

Önce Mustafa’nın tehdidi sonra Zeynep’in kaçırılması peş peşe geliyor. Halit her iki konuyla da baş etmeye çalışıyor. Yıldız ise Asuman’la birlikte Mustafa’dan kurtulmanın yollarını arıyor.

 

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.