Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Kuzgun 12. yeni bölüm fragman | önizleme geldi! Kuzgun’dan romantik dokunuşlar (Kuzgun 11. son bölüm izle)

Anasayfa
Video Kuzgun 12. yeni bölüm fragman | önizleme geldi! Kuzgun’dan romantik dokunuşlar (Kuzgun 11. son bölüm izle)
Trendyol
Trendyol

12. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEME

 

Kuzgun 11. son bölümüyle ekranlarında seyirci karşısına çıktı. Kuzgun 11. bölümde; Dila’nın yaralanması ile sonuçlanan saldırı emrini veren Bora’dan intikamını almak için harekete geçen Kuzgun ona açık bir mesaj gönderiyor. Ali de Bora’nın karşısına çıkp onunla yüzleşiyor. Kuzgun babasının gerçek ölüm nedeniyle ilgili bulduğu bir ipucu ile birlikte harekete geçiyor ve bunun için ilk olarak annesi Meryem’in kapısını çalıyor. Dila’nın Kuzgun ile yaptığı evlilik yüzünden öfkeli olan Rıfat karısı Şermin’in eline çok büyük bir koz veriyor. Kuzgun babasının ölümü ile ilgisi olduğunu düşündüğü hapishane müdürünün katıldığı bir düğünde çok büyük bir şok yaşarken önemli bir iz de buluyor. Kuzgun’un bulduğu bu izin ardından Dila ile arasında sarsıcı bir yaşanıyor. Haberimizden Kuzgun 11. yeni bölüm özetini okuyabilirsiniz…

KUZGUN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 11. YENİ BÖLÜM ÖZETİ…

Yaralı halde getirildiği eve Behram da geliyor. Bu sırada kendine gelen Kuzgun silahını çeker ve Behram’ın gelmesini bekler. Ancak kapıdan giren kişi Terzi Derviştir. Kuzgun şoke olur. Derviş’e “Sen misin Behram Adıvar?” diye dorar. Derviş “benim” der.

kuzgun fragmani 1 - Kuzgun 12. yeni bölüm fragman | önizleme geldi! Kuzgun’dan romantik dokunuşlar (Kuzgun 11. son bölüm izle)

DİLA GERÇEĞİ ÖĞRENİYOR

Bu sırada Dila, Kuzgun’u vurduğunu düşündüğü abisi Ali’ye hesap sorar. Ali ona gerçekleri açıklar. Dila ikna olmaz ancak Ali bunu neden yaptıklarını açıklamaya çalışır ve Kuzgun’un iyi olduğunu söyler. Ali silahının kurusıkı olduğunu ve kanların da düzmece olduğunu anlatır. Dila gözyaşlarına boğulur. Ali ardından “eğer her şey yolunda gittiyse Kuzgun şu anda Behram Adıvar’ın karşısında, hatta onu indirmiş bile olabir” der.

KUZGUN’UN PLANI

Kuzgun Behram’a adamlarına odadan çıkmalarını söylemesini ister. Behram da “o tetiğe dokunduğun an buradan sağ çıkmazsın” diyerek Kuzgun’a gözdağı verir. Kuzgun öfkeden çılgına döner ve ondan adamlarını çıkarmasını ister. Behram, Kuzgun’un kararlı tavrı karşınında adamlarına odadan çıkmalarını işaret eder. Kuzgun’a “sonunda stratejijk davranmayı öğrendin, zekanı öfkenin önüne geçirmeyi öğrenmişsin” deyince Kuzgun da “Sana Behram Adıvar karşıma çıkacak demiştim” der. Ali ile yaptıkları planın tüm detayları belli olur.

KUZGUN SON BÖLÜM İZLE

BEHRAM: BABANI BEN ÖLDÜRDÜM!

Kuzgun Derviş olarak bildiği Behram’a babasını öldürenin o olup olmadığını sorar. Behram’ın suskunluğu karşısında babasını öldürenin o olduğunu anlar. Bu sırada Behram Yusuf ile hapisteki görüşmelerini hatırlar. Behram sonunda Kuzgun’a “Baban nasıl öldüğünü biliyor musun?” der. Kuzgun öfkeyle iftiralarınıza, hainliğinize yaptıklarınıza kalbi yetmedi. Sizin yüzünüzden senin yüzünden” der. Behram da “babanı ben öldürdüm ama sen beni öldüremeyeceksi. Çünkü sen baştan aşağıya sevdiklerinle kuşatılmışsın, sevdiklerin çok, kimse bilmese de ben biliyorum. O tetiği çektiği,n an Meryem, Kumru, Kartal, o uğrunda ölümü göze aldığın Dila hepsi ölür” der ve ardından da “Sen Behram Adıvar’ı kim sandın çocuk”. Hadi çek o tetiği çekebiliyorsan” diyerek onu zorlar.

KUZGUN MERYEM’İN KAPISINI ÇALIYOR

Bu sırada Dila Kudret’i arayarak Kuzgun’un Behram’ı öldürmüş olabileceğini söyleyerek onu kurtarmasını ister. Kuzgun Behram ile yaşadığı yüzleşmenin ardından babasının ölümü ile ilgili gerçeklerin peşine düşer. Yıllardır bir türlü affetmek istediği halde affedemediği annesi Meryem’in kapısını çalar. Kuzgun’u karşısında gören Meryem onun “babam nasıl öldü?” sorusu ile afallar.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.