Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Kuzgun 11. yeni bölüm fragmanı/önizleme yayınlandı! Kuzgun Behram ile yüzleşiyor (Kuzgun 10. son bölüm izle)

Anasayfa
Video Kuzgun 11. yeni bölüm fragmanı/önizleme yayınlandı! Kuzgun Behram ile yüzleşiyor (Kuzgun 10. son bölüm izle)
kuzgun 11 yeni bolum fragmanionizleme yayinlandi kuzgun behram ile yuzlesiyor kuzgun 10 son bolum izle 95788 777x400 - Kuzgun 11. yeni bölüm fragmanı/önizleme yayınlandı! Kuzgun Behram ile yüzleşiyor (Kuzgun 10. son bölüm izle)
Aliexpress TR

11. YENİ BÖLÜM FRAGMANI/ÖNİZLEME

 

Kuzgun 10. son bölümü ile ’de bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan 10. son bölümde; Bora’nın adamları tarafından düzenlenen saldırının ardından yaralanan Dila’yı Kuzgun acil olarak hastaneye yetiştiriyor. Dila’nın kendini feda etmesi Kuzgun’un içinde fırtınalar kopartıyor. Kuzgun yaşadığı acılar ve Dila’ya karşı inkar ettiği duygularıyla yüzleşiyor. Kumru abisine bu zor zamanlarında destek olmaya çalışıyor. Dila hayati tehlikeyi atlatıken Kuzgun onu bir an bile yalnız bırakmıyor. Saldırı sırasında bacağından yaralanan Seda ile Kartal’ın yolları kesişirken, Meryem oğlunun bir sırrını öğreniyor. Kuzgun yapılan saldırının arkasındaki ismi araştırıyor.Ve Kuzgun ilk defa Behram ile yüzleşiyor. Peki Kuzgun 10. bölümde başka neler yaşandı? İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz..

KUZGUN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 10. YENİ BÖLÜM ÖZETİ…

Kuzgun Terzi Derviş’in dükkanına geldiğinde Dila’yı orada görünce şaşırıyor. Derviş icazeti aldığını söylediğinde “Bugün neden geldim o zaman?” diye soruyor. Derviş “Düğün yemeği için” dediğinde Dila ve Kuzgun şoke oluyor. Kugun aynı soruyu tekrar soruyor. Dila ayaklanıp gitmeye kalktığında o işleri hallettiklerini söyleyerek teşekkür eder. Derviş “Ama benimle değil” dediğinde duraklıyor. Dika Kuzgunla göz göze gelir. Kuzgun “hiç yırtınma yırtamazsın” diyerek düğün yemeğini kabul etmesini tavsiye eder.

dila - Kuzgun 11. yeni bölüm fragmanı/önizleme yayınlandı! Kuzgun Behram ile yüzleşiyor (Kuzgun 10. son bölüm izle)

DERVİŞ’TEN UYARI!

Yemekte Derviş onlara bir yastıkta kocayın diyerek iyi dileklerini sunuyor. Dila bunun bir formalite evlilik olduğunu hatırlatınca Derviş ona içmesini söyler ve ardından “Olan olmuş. Unutsan ne unutmasan ne” der. Kuzgun ve Dila’ya artık yeni bir dünyada olduklarını bu evlilikle beraber giriş biletin aldıklarını söyler. Terzi Derviş bu evliliğin gerçek gibi olmasını tavsiye eder ve “Behram’a yanlış yapmayacaksınız” diyerek onları uyarır. Aralarındaki husumetin bitmesini ister.

KUZGUN SON BÖLÜM İZLE

Derviş’in ayrılmasının ardından Dila neler olduğunu anlamaya çalışır. Bu sırada Bora adamlarına Bilgin ve Cebeci Aileleri için bir sürpriz olacağını söyleyerek onlardan Dila haricinde kimsenin canının önemi olmadığını hatırlatarak operasyon emrini verir. Kuzgun ve Dila eve gelirler. Kuzgun su içmek için mutfağa gittiğinde Şermin ile karşılaşır. Şermin’in evlilikleri hakkında söyledikleri canını sıkar. Şermin’in uyarısının ardından çılgına dönen Kuzgun onu uyarır.

kuzgun - Kuzgun 11. yeni bölüm fragmanı/önizleme yayınlandı! Kuzgun Behram ile yüzleşiyor (Kuzgun 10. son bölüm izle)

BORA SALDIRI EMRİNİ VERİYOR

Bora adamlarına son talimatları verir ve Dila konusunda onları bir kez daha uyarır. kahvaltısından önce Şermin Kumru’yu arar. Kumru Şermin’e mesajını aldığını yanına gelmek için yola çıktığını söyler. Şermin taksiye atlayıp hemen gelmesini ister. Bu sırada Şermin’in kızları Dila ve Kuzgun’un odasının kapısına vurarak onlara kahvaltıya gelmelerini haber verirler. Dila Kuzgun’dan kahvaltıya inmek için acele etmesini söyler. Kuzgun gelmek istemediğini söylese de Dila’nın ısrarı karşısında çaresiz kalır. İçeri giren kızlardan biri Kuzgun’un boynuna sarılır.

KUZGUN’A ŞOK ÜSTÜNE ŞOK!

Dila ve Kuzgun kahvaltı masasına gelir. Ali Şermin ve diğerleri masadadır. Ali masaya Füsun’u getirir. Kuzgun şoke olmuştur. Füsun’un kolundan tutarak onunla gelmesini ister. Masadan uzaklaşırlar. Füsun’a ne yapmaya çalıştığını sorar. Füsun çalışıp kazanmaktan başka bir derdi olmadığını söyler. Kuzgun “Senin burada çalışmana müsaade edeceğimi mi sanıyorsun” der. Füsun ondan müsaade almak zorunda olmadığını söyler ve masaya döner. Bu sırada merdivenlerden Kumru’nun geldiğini gören Kuzgun ikinci şoku yaşar.

DİLA KUZGUN İÇİN KURŞUN YİYOR

Şermin Kumru’ya içeride biraz işleri olduğunu söyleyerek yanından ayrılır. Bu sırada kızlarına da kendileri ile gelmelerini söyler. Tam o sırada Bora’nın adamları eve gelirler. Kapıdaki korumaları öldürüp içeri girerler. Kuzgun, Kumru’ya Şermin’e ne verecekse içeride vermesini ardından da beraber çıkmalarını söyler. Bu sırada aşağıya inen Bora’nın adamları ateş etmeye başlar. Kuzgun Kumru’ya siper olarak onu gizler. Kuzgun Dila’yı korumak için hareket ettiği sırada olanlar olur. Dila Kuzgun’un önüne atılarak saldırganların silahından çıkan kurşunla vurulur. Ali kızına sarılmış şekilde Dila’nın vurulmasına tanık olur. Dila Kuzgun’un kollarına yığılır. Kuzgun ne yapacağını şaşırır. Ona seslenir. Dila kendinden geçer.

KUZGUN DİLA’YI HASTANEYE YETİŞTİRİYOR

Kuzgun yaşadığı acının şokundan kurtulur ve Dila’yı apar topar hastaneye yetiştirir. Dila’nın durumu kritiktir ve hemen ameliyata alınır. Kuzgun hastanede Dila’dan gelecek iyi bir haberi beklerken perişan halde yere yığılır. Avucunda Dila’nın yüzüğünü görünce acısı katlanarak büyür, gözyaşlarına hakim olamaz.

KUZGUN SALDIRIYI PLANLAYANI BULUYOR

Ali, Kuzgun’a saldırı ile ilgili bir gelişme olup olmadığını sorar. Kuzgun saldırıyı planlayanın Bora Dağıstanlı olduğunu söylediğinde Ali şoke olur. Kuzgun, Bora Dağıstanlı’ya savaş ilan ederken Ali de bu bu savaşta tarafını seçmesi gerektiğinin farkındadır. Dila Bora’yı öldürmek için harekete geçen Kuzgun’a kimseye zarar vermemesini söyler. Kuzgun, “Hala onu mu koruyorsun” diye sorunca Dila koruduğunun o olmadığını söyler

KUZGUN BEHRAM’IN PEŞİNDE

Kuzgun’un Bora’ya savaş açtığı haberi Behram’ın kulağına geliyor. Terzi Derviş Dila’nın intikamını almak isteyen Kuzgun’u engellemek için onun geçmişte söylediklerini hatırlatıyor ve “Aşık mı oldun Dila’ya. Hani ezer geçerdin” der. Kuzgun, Derviş’e Behram’ın karşısına çıkmasını ancak karşısına çıkarsa duracağını söyler. Derviş, Kuzgun’dan Dila yüzünden Behram’ı karşısına almamasını ister.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.