Kapat

Kızım 30. yeni bölüm fragmanı: Demir, Öykü’ye veda eden bir video hazırlıyor

Anasayfa
Video Kızım 30. yeni bölüm fragmanı: Demir, Öykü’ye veda eden bir video hazırlıyor
kizim 30 yeni bolum fragmani demir oyku8217ye veda eden bir video hazirliyor 46641 777x400 - Kızım 30. yeni bölüm fragmanı: Demir, Öykü’ye veda eden bir video hazırlıyor

KIZIM 30. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KIZIM 29. SON BÖLÜM ÖZETİ

Demir’in evinin dışında ellerinde benzin bidonlarıyla beliren bazı kimseler evi ateşe veriyor. Bu sırada herkes derin bir uykudadır. Evi duman basar. Demir öksürerek uyanır. Bu sırada Öykü ve diğerleri de korkunç olayın şokunu yaşamaya başlar. Demir, Öyü’yü Candan’ın kucağına vererek dışarı çıkmanın yolunu bulmaya çalışır. Ancak alevler her yeri sarar.

DEMİR ÖYKÜ VE CANDAN’I KURTARIYOR

Bu sırada Uğur’a Demir’in evinin yandığı haber verilir. Uğur şok geçiri. Koşarak eve gider. Gördüklerine inanamayan Uğur içeriye girmek için hamle yapar ancak komşular buna izin vermez. Herkes yangını söndürmek için var güçleriyle çalışır. Sonunda evin kapısını kıran Demir, Öykü ve Candan ile birlikte dışarı çıkar. Öykü evlerinin yanmasından dolayı çok üzülür. İçerdeki kedisini kurtarmak için eve girmeye çalışır. Babası ona engel olur ancak Öykü’nün feryatları Demir’i eve girmeye zorlar. Eve girip Öykü’nün kedisini kurtarır.

KIZIM SON BÖLÜM İZLE

Sabah itfaiye yangını söndürüp gider. Demir içerde kalan şeyler olduğunu düşünerek eve girer. Gördükleri karşısında dehşete düşer. Evde kullanılabilecek tek bir eşya bile kalmamışır. Sadece Öykü’nün sevdiği oyuncaklardan birini bulur. Öykü diğer eşyalarını sorduğunda Demir verecek cevap bulamaz. Komşular evden yanan eşyaları çıkarırlar. Öykü gözyaşalrına boğulur. Hep birlikte Uğur’un evine giderler.

EVİ KUNDAKLAYANIN AHMET OLDUĞU ANLAŞILIYOR

Demir polise ifade verir. Polis evin kundaklandığını söyler. Polis ayrıca kamera kayıtlarını topladığını söyleyerek onlara haber vereceğini söyler. Demir ve Uğur yanan eve geri dödüğünde komşulardan birinin oğlu babasının dün gece elinde benzin bidonuyla birilerini gördüğünü onlara haber veriri. Evi kundaklayanın tarifini verdiğinde ikisi de bunu yapanın Ahmet olduğunu anlarlar.

DEMİR’DEN UĞUR VE CANDAN’A AĞIR SÖZLER

Demir öfkeden deliye döner. Uğur’un polise gidip haber verme teklifi üzerine iyice çileden çıkar. Uğur’a ağır laflar söyler. Uğur’un evine döndüklerinde ikisinin arasındaki gerilime şahit olan Candan Demir’i sakinleştirmeye çalışır ancak Demir’in öfkesi daha da büyür. Candan’a geri dönüşü olmayan laflar eder. Candan evi terkeder.

Öykü Candan’ın evde olmadığını Demir’e söyler. Demir telefonla Candan’ı arar ancak Candan cevap vermez.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.