Kapat

Kadın 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Pırıl’ın acı intikamı! Kadın 59. son bölüm izle

Anasayfa
Magazin Kadın 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Pırıl’ın acı intikamı! Kadın 59. son bölüm izle

dizisinin başrollerinde Özge Özpirinçci ve yer alıyor. Her Salı akşamı yeni bölümleri ile ’de yer alan Kadın dizisinin son bölümünde çocukları için dünyayı arkasına alan Bahar bir seçim yapmak zorunda. Kadın 60.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kadın 59. son bölüm izleme linki…

KADIN 60. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kadın 60. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıda yer alan linkten izleyebilirsiniz.

KADIN YENİ FRAGMAN

doruk - Kadın 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Pırıl’ın acı intikamı! Kadın 59. son bölüm izle

KADIN SON BÖLÜM İZLE

KADIN 59. SON BÖLÜM ÖZETİ

Emre’nin Şirin’in umurunda olmadığını öğrenen İdil, elindeki tek kozu da kaybettiğini düşünmektedir. Şirin’den ihtiyacı olan parayı almak için başka yollara başvurur. Şirin ise Ceyda’nın oğlunun Emre’den olduğunu öğrenir öğrenmez soluğu Ceyda’nın yanında alır. Şirin’in bunu nereden öğrendiğini anlayamayan ve darmadağın olan Ceyda’nın bu durum karşısında suçlayacağı tek bir isim vardır: Bahar.

bahar - Kadın 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Pırıl’ın acı intikamı! Kadın 59. son bölüm izle

Ceyda’dan Bahar ve Sarp’ın aynı evde yaşadığını öğrenen Arif, sinirlerine hakim olamaz. Bu kez Bahar’ı asla affetmemekte de kararlıdır. Her şeyi Bahar ile açık açık konuştuğu zaman ise Bahar’dan şok bir cevap alacaktır. Artık bir karar vermek zorunda kalan Bahar, onu çok seven ve her şeye rağmen yanında olan Arif’i mi, yoksa yıllardır hasretini çektiği ve öldü sandığı çocuklarının babasını mı seçecektir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.