Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Çukur 62. yeni bölüm fragmanı: Yamaç’ı çıldırtan sözler! (Çukur 2. sezon 29. bölüm fragmanı izle)

Anasayfa
Video Çukur 62. yeni bölüm fragmanı: Yamaç’ı çıldırtan sözler! (Çukur 2. sezon 29. bölüm fragmanı izle)
Trendyol
Trendyol

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 61. BÖLÜM ÖZETİ…

Yamaç Sena’nın kaybının ardından onun yaşadığı eve gidiyor. Sena ile geçirdiği güzel günlerin hatırası acılarını daha da arttırıken evde onu hatırlatacak birkaç eşyayı yanına alıyor. Bu arada Meliha eski resimlerini karıştırırken bir gazete kupürünü bulur. Haberi okuduğunda yüzüklünün kim olduğunu anlar.

Yamaç bankta oturmuş ellerine bakıyor. Geçmişin tüm hatıraları gözünde canlanıyor. Geçmişte yaşadığı kanlı olaylar ve ellerinin kanla bulandığı o anları ve Sena ile tanışıp evlendiği güzel zamanları düşünüyor. Tam bu sırada sırt çantasının üzerine bir mektup bırakılıyor. Mektubu fark eden Yamaç sağa sola bakınsa da bırakanın kim olduğunu göremez. Mektubu açtığında Gül Pavyon ilanını görür. İlanda dikkat çeken bir isim vardır: Meliha Sancaklı.

ÇUKUR 2. SEZON 28. BÖLÜM İZLE

İşte o anda babasının Meliha’dan alıp ona gösterdiği ve arkasında yazan Gül Pavyon yazısı gelir. Kafasında bazı şeyler oturmaya başlamıştır. Yamaç Sena’nın öldüğü Gül Pavyon’a geri döner. Acısı tarifsizdir. “İnsan sevdiği kişi için korkmazsa başka neden korkar ki?” sözleri kafasında yankılanırken su dolu akvaryuma giriyor.

cukur yeni bolum fragmani 1 - Çukur 62. yeni bölüm fragmanı: Yamaç’ı çıldırtan sözler! (Çukur 2. sezon 29. bölüm fragmanı izle)

“TİMSAH NE SENİ DİNLER NE BENİ”

Bu arada Salih depodan çalınan değerli taşları almak için harekete geçiyor. Bu işi halletmek için izin isteyen Salih’e Emmi, bu işi nasıl halledeceğini sorar. Salih, “Gidicez, bulcaz, alcaz” diye cevap verir. Bu arada Uluç, Erkan’ın Sedat’ın vurulduğunu öğrendikten sonra Timsah’a gittiğini Yüzüklü’ye söyler. Uluç, Timsah’ın ne kadar psikopat ruhlu bir insan olduğunu Yüzüklü’ye anlatmaya çalışır ve “Timsah ne seni dinler ne beni!” der.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.