Kapat

Bir Zamanlar Çukurova 29. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Müjgan, Yılmaza veda ediyor

Anasayfa
Magazin Bir Zamanlar Çukurova 29. yeni bölüm fragmanı geldi mi? Müjgan, Yılmaza veda ediyor

28. son bölümü ile ekrana geldi. son bölümde; Hünkar, Züleyha’yı zapt edemeyeceğini anlayınca onu akıl hastanesine kapattırıyor. Demir, annesinin yaptığını kabullenemiyor. Demir, Fekeli’nin evini bastığı için gözaltına alınıyor. Ama onu şikayet eden Fekeli ya da Yılmaz değil. Peki, 29. Yeni bölüm yayınlandı mı? İşte Son Bölüm özeti…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 29. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni Bölüm fragmanının birkaç güne yayınlanması bekleniyor. Dizinin yeni fragmanı gelir gelmez aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 28. BÖLÜM ÖZETİ

Hünkar ve Fekeli’ye ateş açan kişi emniyette Hünkar ile yüz yüze geliyor. Saldırıyı yapanb kişi emniyette Fekeli’nin onu ekmeğinden ettiğini söylüyor. Ayrıca Hünkar2ın orada olduğunu da bilmediğini söylüyor.Neden teslim edildiği sorulan kişi Fekeli’den korktuğunu ve devlet tarafından korunmak için teslim olduğunu söylüyor. Ancak tam o sırada Fekeli geliyor. Fekeli adamın söylediklerini doğruluyor ve hırsızlık yaparken yakaladığını söylüyor. Hünkar Demir’in suçsuz olduğunu söylüyor ve Fekeli de bu konuda hata yaptığını kabul ediyor. Ama aslında olayın arkasında Demir var. Yılmaz ayaklandığı anda Fekeli’den öğreniyor olanları. Ve adamın teslim olmasını anlamsız buluyor.

MÜJGAN YILMAZ’A VEDA EDİYOR

Yılmaz uyandığı anda Müjgan’ı bulmak istiyor. Müjgan o uyurken başına mektup bırakıp oralardan gidiyor. Yılmaz Müjgan’ın yazdığı mektubu okuyor. Müjgan mektubunda Yılmaz’a veda ediyor. Yılmaz onu bulmak için yola koyuluyor. Fekeli başta ona engel olmak istese de ikna edemeyince ona Müjgan’ı bulmak için yardım ediyor.

DEMİR GÖZALTINA ALINIYOR

Hakkında Fekeli’nin evini basıp Yılmaz’ı vurduğuna dair şikayet olan Demir gözaltına alınıyor. Ancak Demir’i şikayet eden Yılmaz ya da Fekeli değil. Fekeli ve Yılmaz olmadığı için Demir serbest bırakılmıyor. Bu duruma itiraz eden Demir savcıdan tokat gibi bir cevap alıyor. Beyliği burada işlemiyor ve nezarete atılıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

ZÜLEYHA’DAN YILMAZ’A İTİRAF MEKTUBU

Züleyha eve dönüyor ama Adnan orada değil. Evladının yokluğunda her gün daha fazla kayboluyor. Bir de konaktan bebek eşyalarının götürülmesiyle iyice çılgına dönüyor. Demir, Adnan’ı İsviçre’ye gönderdiğini söylüyor. Adeta kalbi duran Züleyha Yılmaz’a bir mektup yazıyor. Mektupta Adnan’ın onun oğlu olduğunu ve Demir ile zorla evlendiğini söylüyor. Yazdığı mektubu Gülten’e vererek ondan son bir iyilik istiyor. Gülten mektubu postaya atıyor. Züleyha ise intihar girişimine hazırlanıyor. Bileklerini kesen Züleyha’yı Hünkar buluyor ve hastaneye götüremiyor. Olayın duyulmasından korkup doktoru eve getirtiyor.

ZÜLEYHA AKIL HASTANESİNE KAPATILIYOR

Züleyha Hünkar’ın kararı ile akıl hastanesine kapatılıyor. Demir, Züleyha olmadan yaşayamayacağını söylese de Hünkar Züleyha konusunda kararlı. Demir Züleyha’nın başına gelenle dağılıyor. Hünkar, Züleyha’nın çocuğuyla Yılmaz’a kaçtığını söyleyerek onu daha da dağıtıyor. Züleyha ise akıl hastanesinde ve çocuğunu almak için bunu yaptıklarını anlayacak kadar aklı başında. Ama Züleyha artık tüm umutlarını kaybediyor. Hatta yaşamak bile istemiyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.