Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Azat’tan sert tepki! Hercai 7. yeni bölüm fragmanı yayında… (Hercai 6. Son bölüm izle)

Anasayfa
Magazin Azat’tan sert tepki! Hercai 7. yeni bölüm fragmanı yayında… (Hercai 6. Son bölüm izle)
Aliexpress TR

HERCAİ 7. BÖLÜM FRAGMANI

“Reyyan’ın yeri bu konaktır!”#Hercai yeni bölümüyle Cuma 20.00’de #atv‘de! pic.twitter.com/Vj6TeigLAd

(@atvcomtr) 19 Nisan 2019

Hercai son bölümde; Miran ve Reyyan Şadoğlu konağından Gül sayesinde sapasağlam çıkıyor. Evdekilerin olanlardan haberi yok ve Gül söylediğinde de inanamıyorlar. Miran konaktan çıkışta Hazar’ın ailesine yaptıklarını Reyyan’a anlatıyor. Reyyan ona inanmazken içinde büyüttüğü nefrete üzülüyor. Bir de Gönül var. Henüz Reyyan Gönül’ün kim olduğunu bilmiyor. Miran amcasının kızı olduğunu söyleyerek gerçeği bir kez daha gizliyor. Haberimizden Hercai 6. Son bölüm son bölüm özetini okuyabilirsiniz…

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 6. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Reyyan, Miran ile evine gelip kardeşini görüyor. Gül’ün ısrarı ve abla sevgisi sayesinde aşılan bu engel yine de çok tehlikeli. Miran bir an bile Reyyan’ı bırakmıyor. Yaren uzaktan onları izlerken Nasuh, Reyyan’ı öldürebilmek için fırsat kolluyor ama Gül sayesinde her şey sorunsuz çözülüyor. Reyyan, Miran’dan neyin intikamının alındığını öğrenmek istiyor. Miran Reyyan ile konuşuyor. İntikam almasına sebep olan günü anlatıyor. Çok küçük olduğunu ve babannesinin ‘oğlum’ diye bağırdığını söylüyor. Hazar’ın annesinin namusuna göz diktiğini ve babasının ona engel olmaya çalıştığını anlatıyor. Reyyan, Miran’ın sözlerini kabullenemezken Miran, annesi ve babasının Hazar tarafından katledildiğini söylüyor. Miran ettiği intikam yeminini de anlatıyor. Reyyan nefesi kesilerek gözyaşları ile Miran’ı dinliyor. Reyyan babasının sandığı gibi bile olmadığını söylüyor. Ama Miran bu sözleri duymuyor suçlamalarını bir bir sıralıyor.

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

ELİF’İN KİMLİĞİ SAKLANIYOR

bir kez daha babannesine saldırıyor. Eve yeni başlayan hizmetçinin tavırları yüzünden şikayet eden ’in gerçekten Azize’nin torunu olduğu saklanıyor. , hem Miran ve Reyyan’ın yaşadıklarının hesabını soruyor hem de evde tutsak olmasına kızıyor. Azize torununa geçiremiyor.

hercai izle - Azat’tan sert tepki! Hercai 7. yeni bölüm fragmanı yayında… (Hercai 6. Son bölüm izle)

GÖNÜL İLE REYYAN KARŞI KARŞIYA

Reyyan artık konakta serbestçe gezebiliyor. Bir uyanır uyanmaz Miran’ın yanına gidiyor ama odada Gönül ile karşılaşıyor. Gönül hemen hesap sormaya başlıyor. ‘Konuşamadık biz seninle’ diyerek kolundan tutup odaya sokuyor. Reyyan ona yalan söylediği için Gönül’e hesap soruyor. Gönül çeyiz sandığını açıp yalan söylemesinin sebebi olarak hayalleri olduğunu söylüyor. Gönül, Miran’a olan saplantılı sevgisini Reyyan’a göstermiş oluyor. O sırada Miran içeri giriyor. Tam da Gönül ona evlilik fotoğrafı gösterirken yapıyor bunu. Miran, Reyyan’a bir daha bu odaya girme diyerek çıkıyor. Reyyan, Sultan’I soruyor. Miran yengesi olduğunu söylüyor ayrıca Gönül onları duyarken Gönül’ün amcasının kızı olduğu anlatıyor.

hercai fragmani izle 1 - Azat’tan sert tepki! Hercai 7. yeni bölüm fragmanı yayında… (Hercai 6. Son bölüm izle)

YAREN YİNE İŞ BAŞINDA

Yaren, Gönül’ü arayıp ona bir anlaşma teklif ediyor. Azat’ın Reyyan’I sevdiğini söyleyen Yaren işin sonunda Gönül’ün de kocasına kavuşacağını söylüyor. Gönül başta güvenmese de Yaren’in teklifini Kabul ediyor. Yaren her şeyi ağabeyi için yaptığını söylüyor.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.