Kapat

Vurgun 5. Bölüm 1. Fragmanı İzle!

Anasayfa
Fragman Vurgun 5. Bölüm 1. Fragmanı İzle!

Yapımcılığını GOLD Film/Faruk Turgut’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’nin oturduğu ve senaryosunu Başar Başaran ile Emre Özdur’un kaleme aldığı ‘’”un oyuncu kadrosunda , Deniz Çakır, Emre Kınay’ın yanı sıra Begüm Birgören, , , , , Mehmet Bozdoğan, Berna Koraltürk, Filiz Ahmet ve Cenk Kangöz gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

On yıl sonra komadan uyanan “Kemal”in hikayesini konu alan “Vurgun” 6 Mart Çarşamba akşamı 5. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merakla beklenmekte. Videodan dizinin 5. bölümünden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Peki Vurgun dizisinin 4. ve son bölümünün özeti şöyleydi:

Reyhan’ın kendini feda ederek Vedat ve Kemal’in aralarında durmaya çalışması Vedat’ı çileden çıkarır. Vedat, Reyhan’dan bu güne kadar istemediği tek şeyi ister. Böylece Reyhan kadınlığı, anneliği ve aşkı arasında kalacaktır.

Vedat ve Kemal’in arasındaki savaş hem fabrika, hem de özel hayatları üzerinden devam ederken, Kemal yavaş yavaş Reyhan’ın neden Vedat’la evlendiğini irdelemeye başlar.

Bu sorgulamanın sonunda Erdoğan Bey’in yıllar önce yazdığı günlükten haberdar olur. Ancak günlüğün içinde sadece Reyhan’ın değil, Asya’nın da sırrı yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.