Kapat

Söz 72. bölüm 1. fragmanı izle! Ateş herkesi ölümle tehdit ediyor!

Anasayfa
Fragman Söz 72. bölüm 1. fragmanı izle! Ateş herkesi ölümle tehdit ediyor!

dizisinin 4 Mart Pazartesi günü ekrana gelecek olan 72. bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Başrollerinde , ve ’nın oynadıkları dizinin yeni bölümünden ilk görüntüler ortaya çıktı.

Ateş canlı bomba olmuştu. “Hepiniz öleceksiniz” diye bağıran Ateş düğmeye basacak mı? Yarbay Erdem ve Tim elemanları Ateş’i vuracak mı? Bol aksiyonlu, bol çatışmalı yeni bir bölüm izleyicilerle buluşmaya geliyor. Videodan 72. bölümden 1. fragmanı izleyebilirsiniz.

Peki 71. bölümde neler yaşanmıştı? Hatırlayalım:

Yavuz (Tolga Sarıtaş) bir yol ayrımındadır, Derya (Deniz Baysal) onun hakkında gizli kalması gereken bilgileri öğrenmek üzeredir. Resmi kayıtlarda yer almayan gizli görevinin ortaya çıkması Yavuz’un kendi başının çaresine bakması anlamına gelmektedir. Gerçekler ortaya çıkmadan önce Yavuz, bizzat kendisi gidip Derya’yla konuşmaya karar verir.

Peşindeki tehlikeden kaçan Nazlı (İlyda Ildır), sığındığı kişinin kim olduğundan habersizdir. İçine düştüğü zor durumun farkına vardığında ise asıl tehlikeyle yüzleşecektir.
Sami’nin (Cengiz Sezici) içerde tutulmasının tek dayanağı olan Seda’nın, ifade veremeden suikasta uğramasının ardından, Sami ve Samet istediğini elde eder. Ekibiyle buluşan Sami’nin boş durmaya niyeti yoktur.

Dragan (Sarp Akkaya), Karabatak (Eren Vurdem) ile alakalı planlarını sürdürürken Yavuz, Dragan’ın hain planının peşine düşmüştür bile. Sami’nin boş durmayıp bu planda Dragan’a yardım ettiğini öğrendiği an ise Sami için yolun sonu gözükmüştür.

Nazlı’dan haber alamayan Erdem (Nihat Altınkaya), kızının Karabatak’ın peşinden gittiğini öğrenir. Tim ile birlikte Nazlı’nın izini bulmak için çıktıkları yolculuğun sonu Karabatak’a çıkacaktır.

Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Yağız Alp Akaydın
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Uygulayıcı Yapımcı: Nükhet Özel
Senaryo: Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur
Müzik: Atakan Ilgazdağ
Sanat Yönetmeni: Erol Taştan
Görüntü Yönetmeni: Cihan Yeşiltarla

Oyuncular: Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat, Atsız Karaduman, Ece Çeşmioğlu, Genco Uzak, Nil Günal, İlayda Ildır, Yağmur Ün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.