Kapat

Kuzgun 5. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Kuzgun dizisinde büyük endişe!

Anasayfa
Dizi Kuzgun 5. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Kuzgun dizisinde büyük endişe!

Uzun süredir ekranlarda olmayan Barış Arduç ile Hayat Şarkısı dizisiyle yıldızı parlayan Burcu Biricik’i buluşturan dizinin diğer oyuncu kadrosu da çok başarılı bulunuyor. Usta isimler Levent Ülgen, Hatice Aslan’ın da oynadığı ve Ay Yapım imzalı dizi 5. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. dizisinin yeni bölümü 13 Mart Çarşamba günü ’de yayınlanacak. Videodan dizinin 5. bölümünden 2. fragmanı izleyebilirsiniz.

Sürükleyici hikayesiyle izleyenlerin ilgisini çeken dizi, Çarşamba akşamlarının fatihi ve Diriliş Ertuğrul dizilerinin karşısında ne kadar direnecek hep birlikte göreceğiz ancak izleyicinin bazı kaygıları var!

Son bölümde; Kuzgun Rıfat’ın hayatını kurtarmak için Şeref’i vurdu ve onun öldüğünü sandı. Ancak, Terzi’nin adamı olayları görüp ambulans çağırdı. Şeref’in ölümüne esas neden olan kişi ise onu kendisini sevgisiz büyüttüğü için kızan oğlu Bora oldu. Babasını vuran kişiyi de araştıran Bora bunun için çok uğraşmadı ve bölüm sonunda Ali ona gerçeği söyledi.

Daha 4 bölüm yayınlanmasına rağmen olayların oldukça hızlı ve akıcı geliştiği ‘Kuzgun’ dizisinde Dila da, aşkını itiraf etti ancak olumsuz cevap aldı.

Konuların çabuk çözülüp hikayenin akıcı ilerlemesi izleyicileri memnun etse de, izleyiciler Dila-Kuzgun aşkının bu kadar çabuk başlamamasını ve Kuzgun’un daha çok intikamına yoğunlaşmasını istiyor.

Öte yandan; olayların hızlı ilerlemesi ilk bölümler için bir avantaj iken bazı izleyiciler ise senaryonun bir süre sonra tıkanmasından diziyi ilerletecek konu bulunamamasından endişe ediyor.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay – Pelin Diştaş
Yönetmen: Bahadır İnce
Senaryo: Burcu Görgün Toptaş – Özlem Yılmaz

Oyuncu Kadrosu:
Kuzgun: Barış Arduç
Dila: Burcu Biricik
Derviş:
Meryem: Hatice Aslan
Rıfat: Levent Ülgen
Ali:
Kartal: Caner Şahin
Kumru: Ahsen Eroğlu
Şeref: Erdal Küçükkömürcü
Şermin: İpek Erdem
Seda: Derya Beşerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.