Kapat

Kuzgun 4. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Kuzgun’un intikam planı!

Anasayfa
Fragman Kuzgun 4. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Kuzgun’un intikam planı!

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, Bahadır İnce’nin yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın yazdığı ‘’un başrollerini ve Burcu Biricik paylaşıyor. Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’ heyecan ve duygu dolu yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da ekrana gelecek. Peki yeni bölümde neler yaşanacak. Ay Yapım’ın, Star’da Çarşamba akşamları ekrana gelen ve ilgiyle izlenen dizisi ‘Kuzgun’un 4. Bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Videodan yeni görüntüleri izleyebilirsiniz. Kartal’ın, Kuzgun’un ağabeyi olduğunu öğrendiğinin anlaşıldığı ve ona candan yaklaştığı tanıtımda, Kuzgun’un tavrının ne olacağı ise merak uyandırıyor. Kuzgun’un intikam planındaki yol haritasını Terzi Derviş’e anlattığı ve Rıfat’ın aile masasına oturarak, düşmanının kalesine girdiği, Bora’nın, babasının intikamını almak için bir ipucu bulunmasını istediğ, Ali’nin Rıfat’ı, nefret ettiği Kuzgun’a karşı doldurduğu tanıtımda, Kuzgun ile Dila arasında yaşananlar ise gerilim ve heyecanı tırmandırıyor.

Ay Yapım’ın, Star’da Çarşamba akşamları ekrana gelen ve büyük ilgiyle izlenen dizisi ‘Kuzgun’un bu hafta (6 Mart) yayınlanacak 4. ve yeni bölümünde, Kuzgun (Barış Arduç) ile Dila (Burcu Biricik) şehirden uzakta, baş başa ve romantik saatler geçirecekler.

Dila ile Kuzgun’un masal tadında bir gün geçirecekleri bölümde; Kuzgun’a doğumgünü sürprizi hazırlayan Dila, onu şehrin kalabalığından uzaklaştıracak ve başbaşa kalabilecekleri bir yere götürecek. Kuzgun ile Dila arasındaki mesafelerin kısalacağı, Kuzgun’un tanıştıkları günden bu yana Dila’ya ilk kez sıcak davranacağı ve heyecanının hissedileceği bu özel günde, romantizm dolu anlar yaşanacak. Kuzgun ile Dila’nın aşkla başbaşa kalacakları bölümde, Dila, Kuzgun’a ilan-ı aşkta bulunacak

Dizinin kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü gibi önemli isimler yer alıyor.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay – Pelin Diştaş
Yönetmen: Bahadır İnce
Senaryo: Burcu Görgün Toptaş – Özlem Yılmaz

Oyuncu Kadrosu:
Kuzgun: Barış Arduç
Dila: Burcu Biricik
Derviş: Settar Tanrıöğen
Meryem: Hatice Aslan
Rıfat: Levent Ülgen
Ali: Aytek Şayan
Kartal: Caner Şahin
Kumru: Ahsen Eroğlu
Şeref: Erdal Küçükkömürcü
Şermin: İpek Erdem
Seda: Derya Beşerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.