Kapat

Kalk Gidelim 61. Bölüm 2.Fragmanı İzle! Halim’le Badegül arasında ipler kopma noktasında

Anasayfa
Fragman Kalk Gidelim 61. Bölüm 2.Fragmanı İzle! Halim’le Badegül arasında ipler kopma noktasında

Eyüp Üstün’ün yapımcılığını üstlendiği Kalk Gidelim dizisinin başrollerini Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever ve Hayrettin paylaşırken dizide Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, , Kerem Kupacı, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Andrey Stan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Alper Saylık, Onur Seyit Yaran, Nilay Deniz, Can Kıran, Alican Okumuş ve daha birçok başarılı oyuncu yer alıyor.
Kalk Gidelim 9 Mart Cumartesi 20.00’da TRT 1 ekranlarında!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim dizisinde bu hafta Dal ailesi hırsızın peşine düşüyor.61. bölümü yayınlanacak olan dizide macera ve eğlence hız kesmeyecek… Kalk Gidelim dizisinin 61. bölümünden 2. yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz.

Kalk Gidelim’de bu hafta neler olacak?

Seyfettin Dal ve ailesi ineklerin bulunmasından dolayı mutludur. Fakat asıl sorun inekleri kimin çaldığıdır. Meryem’den şüphelenseler de durum daha farklı bir boyut kazanacaktır. Meryem ise bu töhmet karşısında beklenmedik bir tavır sergileyecektir. Yoğurthanede işçiler arasında da bazı söylentilerden dolayı huzursuzluk oluşur.

Ercan ve Sadık, Meryem’in yanında dimdik dururken, Ercan kendi yöntemleriyle yoğurthanedeki işçileri çalıştırmanın bir yolunu bulur. Diğer yandan Halim ve Badegül’ün arasındaki problem gittikçe büyürken, Meryem oturduğu ev ve dükkanı Badegül’ün üzerine yapınca Halim’le Badegül arasında ipler kopma noktasına gelir.

Canberk ve Nehir’in Ali Demir’i bulma yolunda tek şüphelendikleri isim İsmet’tir. İsmet bir yolunu bulup gençleri atlatmaya çalışsa da Seyfettin ve Mustafa Ali’nin de desteğiyle Veli ve Nehir adım adım babaları Ali Demir’e yaklaşmaktadır. İsmet’i ise tufaya düşürmek için en önemli görev Şakir’e düşmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.