Kapat

İstanbullu Gelin 75. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Adem, Dilara’nın gönlünü alıyor!

Anasayfa
Fragman İstanbullu Gelin 75. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Adem, Dilara’nın gönlünü alıyor!

’nin sevilen dizilerinden , yeni bölümüyle 8 Mart Cuma günü izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Aslı Enver, Özcan Deniz, İpek Bilgin ve ’nin başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünden önemli detaylar ortaya çıktı. Cuma akşamlarının sevilen dizilerinden bir tanesi olan ‘’ bu hafta 75. bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin 75. bölümünün 2. fragmanı da yayınlandı. Videodan dizinin yeni görüntülerini izleyebilirsiniz.

Peki 75. bölüm 2. fragmanında hangi detaylar öne çıkmakta?..

Fikret’in tüm ailesinden özür dilediği ve bundan sonraki tek amacının iyi bir baba olmak olduğunu dile getirdiği fragmanda, İpek’in eve gelişiyle birlikte ikilinin arasının düzeldiği de görülüyor.

Osman ile Anastasia arasında başlayan yakınlığın sinyallerinin de iyiden iyiye verildiği fragmanda izleyicileri sevindiren başka bir detay daha göze çarptı.

İzleyiciler; uzun zamandır Adem ile ilişkisinde çok yıpranan Dilara’nın artık mutlu olmasını, Adem’in onu incitmemesini ve hatalarını anlamasını istiyordu. Geçtiğimiz bölümlerde Güneş’i Dilara’nin evine getiren ve bu konuda Dilara ile şiddetli bir tartışma yaşayan Adem şimşekleri üzerine çekmişti.

Yeni bölüm fragmanında; Adem’in elinde çiçekle Dilara’nın yanına gelip “Hatalı olan bendim” diyerek özür dilemesi ise Dilara’yı seven izleyicileri mutlu etti.

Dilara ve Adem tekrar bir araya gelir mi bilinmez ama en azından anne-baba olarak görüşmek zorunda olan bu ikilinin aralarının düzelmesi, birbirlerine daha anlayışlı davranmaları izleyiciyi mutlu edecek gibi görünüyor.

Zira, tüm yaşananlardan sonra ikisinin bir araya gelmesi kadar Dilara’nın Adem’i geride bırakarak başka birisiyle mutlu olması gerektiğine inanan izleyiciler de var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.