Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Halka 8. Bölüm 2. fragmanı izle!

Anasayfa
Fragman Halka 8. Bölüm 2. fragmanı izle!
Aliexpress TR

’in yeni dizisi “Halka” 26 Şubat Salı günü yedinci bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. “Halka” isimli bir suç örgütü ve bu örgütün etkilediği hayatlar… Mafyanın, paranın ve entrikanın konuşulduğu karanlık dünyayı yıkmaya çalışan Cihangir ve Kaan’ın mücadelesinin ekrana geleceği Halka’nın 8. yeni bölümü ise 5 Mart Salı akşamı izleyicilerle buluşacak.

Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Kaan Yıldırım ve ’nın oynadıkları dizinin 8. yeni bölümünde neler olacağı da merakla beklenmekte… Videodan Halka dizisinin 8. bölümünden ikinci fragmanı izleyebilirsiniz. Dizinin yeni bölümünden önemli detayları videoda bulabileceksiniz.

Peki Halka 7. bölümde neler yaşandı?

Çağatay, babasının yerinde bir başkası olduğunu anlamıştır. Cengiz’i bir süredir kontrol eden Hümeyra ve dolayısı ile Kaan tehlikededirler.

Cihangir ise öncelikle İrem’i güvenli bir yere göndermeye uğraşmaktadır. Kaan hakkında kararlar verildiğinden, hayatının tehlikede olduğundan haberi yoktur. Hümeyra, Kaan’ı korumak ve kendisini kurtarmak için hayatının oyununu oynamak zorundadır. Kimse güvende değildir.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.