Kapat

Erkenci Kuş 34. Bölüm Fragman İzle! Sanem’in dumura uğradığı an!

Anasayfa
Fragman Erkenci Kuş 34. Bölüm Fragman İzle! Sanem’in dumura uğradığı an!

ekranlarının sevilen dizilerinden , 34. yeni bölümüyle Cumartesi günü izleyiclierle buluşmaya hazırlanıyor. Demet Özdemir ve ’ın sunuculuğunu üstlendiği dizinin yeni bölümünde neler olacağı merak edilmekte. Bir önceki tanıtımda Sanem’in karlar içindeki dağda ormanda kaybolduğu, Can’ın da onu aradığı ve sonunda birbirlerine kavuştukları görülmüştü.

34. bölümden yayınlanan fragmanda ise dağ evinde oturdukları sırada Can’ın “Benim hayatımdaki mucizesin. Seni dünyada her şeyden çok seviyorum. İnan bana” ifadelerini gerçek zanneden Sanem, bir anda yelkenleri suya indirmek isterken, Can, bir anda onu dumura uğratıyor. Sanem ve Can’ın atışmaları devam ederken, ofiste de ikiliye ne olduğunun merak edildiği görülüyor. 34. tanıtımında Sanem’i canandıran Demet Özdemir’in komedi peformarsı da takdire şayan. Videodan detayları izleyebilirsiniz.

33. bölümden özet bilgiler şu şekilde:

Can ve Sanem’in buzhanede kalmaları barışmalarını sağlamadığı gibi daha da inatlaşmalarına sebep olur. İkisi de birbirlerini kıskandırmak için resmen bir yarışa girerler.
Bu arada Sanem Polen’e, Can da Yiğit’e iyice sinir olmaya başlamıştır.

Polen ve Yiğit aralarına dahil olmaya devam ettikçe, Can ve Sanem’in kıskançlık krizleri ve inatlaşmaları devam eder. Bu inatlaşmalara daha fazla dayanamayan Can çözümü Sanem’i kaçırmakta bulur.

Yapım: Gold Film
Yapımcı: Faruk Turgut
Yönetmen: Çağrı Bayrak
Senarist: Ayşe Kutlu Üner

Oyuncu Kadrosu:
Sanem Aydın: Demet Özdemir
Can Divit: Can Yaman
Leyla Aydın: Öznur Serçeler
Mevkibe Aydın: Özlem Tokaslan
Nihat Aydın: Berat Yenilmez
Emre Divit: Birand Tunca
Ayhan Işık: Ceren Taşçı
Muzaffer Kaya (Zebercet): Cihan Ercan
Deren Keskin: Tuğçe Kumral
Cengiz Özdemir (Ceycey): Anıl Çelik
Güliz Yıldırım: Sibel Şişman
Osman Işık: Ali Yağcı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.