Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Erkenci Kuş 33. Yeni Bölüm Fragmanı İzle! Can’ın tavrı Sanem’i şoke ediyor!

Anasayfa
Dizi Erkenci Kuş 33. Yeni Bölüm Fragmanı İzle! Can’ın tavrı Sanem’i şoke ediyor!
Ilvi Many GEOs

dizisinin 32. son bölümü 2 Mart Cumartesi günü izleyicilerle ekranında buluştu. ve ’ın başrollerinde yer aldığı dizinin en son ekrana gelen bölümünde izleyicileri keyiflendiren sahneler vardı. Eğlenceli dizide Sanem ile Can’ın sahneleri yine izleyicileri ekran başına topladı.

Sanem’in seksi halleri herkesi şaşkına çevirecek. Baştan aşağıya değişen ve seksi giyimiyle de baş döndüren Sanem, ofiste herkesin ilgi odağı oluyor. Ceycey ise herkesin gözünün üzerinde olduğu Sanem’e nazarlık takıyor. Sanem, Can bey ile ilgilenmediğini ve onun ismini duyduğunda da etkilenmediğini anlattı. Ancak Can geldiğinde Sanem onun kendisine bakması için her şeyi yaptı ama Can bey ondan hiç etkilenmeden çekip gitti. Sanem adeta kalakaldı. Erkenci Kuş dizisinin 33. yeni bölümü ise 9 Mart Cumartesi günü Star TV ekranında buluşmaya hazırlanıyor. Peki 33. yeni bölümde neler yaşanacak? Videodan ilk detayları izleyebilirsiniz.

Erkenci Kuş dizisinin 32. bölümünde yaşananların detayı ise şöyleydi:

Polen ve Yiğit’in kardeş olduğunu öğrenen Can ve Sanem çok şaşkındır. Yiğit’in aynı binaya taşınması ve Polen’in de kardeşi olmasından dolayı daha sık bir araya geleceklerdir.

Sanem’in teklifi kabul etmesiyle Yiğit biran önce yayınevini faaliyete geçirir. Bu durum Can’ı iyice delirtir. Bu arada Yiğit’in de teşvikiyle Polen bir yemek kitabı çıkarmaya karar verir ve bununla ilgili çalışmaya başlar.

Hüma da ona destek olmak için Polen’in yaptığı yemekleri sunmak üzere evinde bir organizasyon düzenler. Can ve Sanem arasında her geçen gün artan kıskançlığın sonu nereye varacaktır?

Yapım: Gold Film
Yapımcı: Faruk Turgut
Yönetmen: Çağrı Bayrak
Senarist: Ayşe Kutlu Üner

Oyuncu Kadrosu:
Sanem Aydın: Demet Özdemir
Can Divit: Can Yaman
Leyla Aydın: Öznur Serçeler
Mevkibe Aydın: Özlem Tokaslan
Nihat Aydın: Berat Yenilmez
Emre Divit: Birand Tunca
Ayhan Işık: Ceren Taşçı
Muzaffer Kaya (Zebercet): Cihan Ercan
Deren Keskin: Tuğçe Kumral
Cengiz Özdemir (Ceycey): Anıl Çelik
Güliz Yıldırım: Sibel Şişman
Osman Işık: Ali Yağcı

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.