Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Elimi Bırakma 33. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Sumru, Çelenlere zor anlar yaşatacak

Anasayfa
Fragman Elimi Bırakma 33. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Sumru, Çelenlere zor anlar yaşatacak
ali express TR

TRT 1 ekranlarında yayınlanan , dizisinin bu hafta yayınlanacak yeni bölümü yine nefesleri kesecek. Sevilen dizinin başrollerini ise , , Seray Gözler, , Cemre Gümeli, , Gökçe Yanardağ ve Kenan Acar gibi ünlü isimler paylaşıyor.

TRT1’in aile bağlarının önemini bir kez daha gözler önüne seren dizisi Elimi Bırakma, her Pazar günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Videodan 33. bölümden 2. fragmanı izleyebilirsiniz.

Merakla beklenen dizinin 33. bölümünde neler olacak:

Azra ve Cenk, Cenk’in bir arkadaşının evlilik kutlama partisine katılırlar. Parti büyük sürprizlere gebedir. Beş parasız kaldığını Çelenlerden gizleyen Zerrin, davetsiz bir misafirin gelişiyle çok güç bir duruma düşecektir. Cenk’in isteğiyle birlikte çalışmak zorunda kalan Kadir ve Melis birbirlerine olan duygularını dizginleyebilecekler midir?

Öte yandan, Azmi ile evlenme planları yapmakta olan Sumru, öğrendiği bir haberle çılgına döner. Sumru’nun tepkisi başta Feride olmak üzere, Çelenlere çok zor anlar yaşatacaktır.

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk’in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma’nın Yapımcılığını Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal, yönetmenliğini Adnan Güler üstlenirken senaryosunu Nilüfer Aydın ve Serap Özgür’ün kaleme alıyor.

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.