Kapat

Elimi Bırakma 31. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Azra, Cenk’e destek çıkıyor!

Anasayfa
Fragman Elimi Bırakma 31. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Azra, Cenk’e destek çıkıyor!

TRT 1’de pazar akşamları yayınlanan dizisinin yeni bölümü yine nefesleri kesecek. Peki, merakla beklenen dizinin 31. bölümünde neler olacak? TRT1’in aile bağlarının önemini bir kez daha gözler önüne seren dizisi , her Pazar günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1’de…

Videodan 31. yeni bölümden 2. fragmanı izleyebilirsiniz.

Cenk son anda hastaneye yetiştirilip acilen operasyona alınır. Kadir’in gitmekten vazgeçip geri döndüğünü öğrenen Melis, aşkları için tekrar umutlanır. Oysa Cenk’in hastalığı yüzünden kendini suçlayan Kadir, Melis’ten uzak durmaya kararlıdır.

Azmi, Sumru’ya hisseleri geri vermesi için baskı yapar. Azra ise Cenk’in ailesine olan tavrını değiştirmesi için çabalamaktadır. Öte yandan Feride Cenk’in şirkete dönmesi için büyük bir fedakârlık yapmaya hazırlanmaktadır. Feride’nin fedakârlığı Cenk’i şirkete geri döndürebilecek midir?

Yaşananlar yüzünden yapayalnız kalan Serap’a hiç beklemediği bir anda sürpriz bir destek gelir.

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk’in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma’nın Yapımcılığını Üs Yapım – Süreyya Yaşar Önal, yönetmenliğini Adnan Güler üstlenirken senaryosunu Nilüfer Aydın ve Serap Özgür’ün kaleme alıyor. Sevilen dizinin başrollerini ise , , , , Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, ve Kenan Acar gibi ünlü isimler paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.