Kapat

Dr. Feridun Kunak Show 4 Mart Pazartesi Bölümünü İzle

Anasayfa
Televizyon Dr. Feridun Kunak Show 4 Mart Pazartesi Bölümünü İzle

’nin sevilen sağlık programı Dr. Show izleyicisinin sağlığını yakından takip ediyor. Dr. Show’da bu bölüm kolesterolle ilgili çok önemli bilgilere yer verildi. Show’un 4 Mart Pazartesi günü ekrana gelecek olan bölümünün tamamını videodan izleyebilirsiniz.

Programda “Kolesterol nedir? Kolesterol neden olur? Kolesterol nasıl düşürülür? Kolesterol neden yükselir? Kolesterolün fazlası neden zararlıdır? Kolesterolü düşürmenin yolları nelerdir? Kolesterol düşüren besinler nelerdir? Yüksek tansiyonun belirtileri nelerdir?” soruları yanıtlandı.

Dr. Feridun Kunak, içerisinde limon, kivi, zeytin yaprağı, kuşburnu ve zencefil olan kolesterolü düşüren ev yapımı doğal sirke tarifini izleyiciyle paylaştı. Kunak, sirkeyi yirmi gün beklettikten sonra süzüp her yemek arasında bir fincan içilmesini tavsiye etti.

Serap Kunak ise, içerisinde avokado, bal ve zeytinyağı olan cildi güzelleştiren, nemlendiren maske yapımını ekrana getirdi. Kunak, karışımı yüze uyguladıktan sonra yarım saat bekletilmesi gerektiğini söyledi.

Sağlıktan güzelliğe hayat kurtaran pratik bilgilerle bezeli Dr. Feridun Kunak Show Pazartesi-Perşembe 09:20’de Kanal 7’de…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.