Kapat

Çocuklar Duymasın 72. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Dizide şoke eden karar!

Anasayfa
Fragman Çocuklar Duymasın 72. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Dizide şoke eden karar!

Meltem’den şok eden ayrılık kararı! yeni bölüm fragmanında beklenmedik bir gelişme yaşanıyor. Meltem, Haluk’tan boşanmaya karar veriyor! ve ’un başrollerinde yer aldığı dizinin 72. yeni bölümünden 2. fragmanı videodan izleyebilirsiniz.

Herkesi şok eden bu karar kısa sürede etkisini gösteriyor. Gözyaşları içinde bu kararı aldığını söyleyen Meltem, Haluk’a olan sevgisinin bitmesini ise bu ayrılığın nedeni olarak gösteriyor. Meltem’den gelen bu ani hamle Haluk’u hem üzüyor hem de şaşırtıyor. Meltem’i böylesine üzgün gören herkes olan biteni anlamaya çalışsa da Meltem kararından dönmüyor. Peki bir anda alınan bu boşanma kararının asıl sebebi ne?

Meltem ve Haluk gerçekten boşanacak mı? Yoksa Meltem aldığı bu karardan dönüp, yuvasını yıkmaktan vaz mı geçecek?

Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle çarşamba 19.45’te ’de!

Yapımcı: Birol Güven
Senarist: Birol Güven
Yönetmen: Bora Tekay
Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu
Müzik: Aydın Sarman – Burcu Güven

Oyuncular:Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Günenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine’nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye – Hüseyin’in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akarnur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.