Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Bir görgü tanığı daha ortaya çıktı! – Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Mart 2019

Anasayfa
Televizyon Bir görgü tanığı daha ortaya çıktı! – Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Mart 2019
Aliexpress TR

programının 4 Mart Pazartesi günü ekrana gelen bölümünde Anlı ve ekibi, yine önemli konuları masaya yatırdı.

ekranlarının sevilen programında dikkat çeken detaylar vardı. Konu başlıkları şöyle: Hiç görmediği annesi Suna Hanım’ı arıyor! Gülay Hanım:”Yaşadıklarımı unutamıyorum!” Gülay Hanım’ın babası telefonla bağlandı! Semira’nın katili kim ya da kimler? Bir görgü tanığı daha ortaya çıktı! Videodan başlıktaki konuyla ilgili detayları izleyebilirsiniz.

Müge Anlı’da dikkat çekici olay! 2 yıl önce kaybolan genç kız, evinin 100 metre ilerisindeki su kuyusunda bulundu! Hatay’da 2 yıl önce 17 yaşındaki Semira Arslan, kayboldu. Bir çocuk annesi olan genç kızı ailesi; sadece yaşadığı Hatay’da değil, tüm Türkiye’de arıyordu. 2 yıl sonra 22 Şubat’ta Semira Arslan, evine 100 metre uzaklıktaki bir su kuyusunda öldürülmüş olarak bulundu. Annesi Adile Arslan ve ablası Ayşegül Arslan’ı stüdyosunda konuk eden Müge Anlı, genç kızın katil ya da katillerini arıyor.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.