Kapat

Avlu 33. Bölüm İlk Fragmanı İzle! Herkes şokta Deniz öldü ölecek halde!

Anasayfa
Fragman Avlu 33. Bölüm İlk Fragmanı İzle! Herkes şokta Deniz öldü ölecek halde!

dizisi ekranında izleyicilerle Perşembe akşamları buluşmaya devam ediyor. 28 Şubat Perşembe akşamı 32. bölümüyle ekranda olan Avlu dizisi, yine izleyicileri ekran başına toplamayı başarmıştı. 32. bölümün final sahnesi ise izleyiicileri adeta şoke etmişti. Kudret’in hem Azra hem de Deniz’i ortadan kaldırma planında neler yaşanacağı merak ediliyor.

33. yeni bölümden ilk detaylar ortaya çıktı. , Ceren Moray ve Nursel Köse’nin başrolünde oynadıkları Avlu dizisinin 33. bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz. Deniz bıçaklandıktan sonra yere düştü. Arkadaşları feryatlar içinde başına üşüştü. Deniz, bağırışlar içinde yerde can çekişiyor. Komaya girmek üzere olan Deniz ölecek mi? Dizinin izleyicileri şokta. Videodan Deniz’in can çekiştiği yeni bölümdeki o anları izleyebilirsiniz.

Peki 32. bölümde izleyicileri şoke eden o anlarda neler yaşandı? Detaylar şöyle:

Kudret’in oğlunun intikamını almak için sürekli plan yaptığı cezaevinde Deniz ise, başı dertte olan Azra’yı düşünüyordu. Azra, Zerrin’in kendisine kurduğu tuzağa düşmüş ve Yiğit’i öldürmek suçundan aranıyordu.

Kendisine bu tuzağı kuranları köşe bucak ararken, cezaevinde Deniz de onu kurtarmanın yollarını bulmaya çalıştı. Dudu’nun sevgilisi Hasan’ın köyüne giden Azra, kendisine yardım etmek isteyen Melis ve Erhan’la konuşup teslim olmak için bir iki gün daha araştırmaya devam edeceğini söyledi.

Bu sırada Kudret’in adamları da Azra’nın izine ulaşmış ve onu ortadan kaldırmak için pusuda bekliyordu.

Yani dün akşam yeni bölümde Kudret, aynı anda hem Deniz’i hem de Azra’yı ortadan kaldırmak için ince bir plan yapmıştı.

Cezaevinin tüm elektriklerini kesen Kudret, yanındakilerle Deniz’lerin koğuşuna gitti. Deniz, bunun bir tuzak olacağını anlayıp önlemini almıştı. Odalar boşaltılmıştı ve Kudret geldiğinde kimseyi bulamadı… Deniz ve beraberindekiler üst kattaydı. Kudret ve Deniz arasında sözlü çatışmalar yaşanırken, Kudret’in, planının tutmaması nedeniyle canı sıkılmıştı.

İşte o anda Hasret her şeyi berbat eden bir davranış sergiledi ve tek başına merdivenlerden indi. Deniz ve yanındakiler onu korumak için koştu. Böylece Kudret’in istediği oldu ve iki karşı grup avluda büyük bir kavgaya tutuştu.

Dizinin 32. bölüm tanıtımında Kudret’in Deniz’i şişlediği sahne ve aynı anda Azra’nın köydeki evin kurşun yağmuruna tutulmasıyla sırtından vurulduğu görülmüştü.

Dün akşam yayınlanan bölümün final sahnesinde Kudret Deniz’i şişledi. Karanlıkta arkadan yaklaşan Kudret sırtından şişi geçirdi ve önden çıktığı görüldü. Herkes donup kalırken Deniz, yere düştü.

Dizi bu sahneyle final yaptı ancak fragmanda Azra’nın da aynı anda vurulduğu görülmüştü. Fakat bu sahne, 32. bölümde yer almadı ve sadece fragmanda kaldı.

Sosyal medyadan izleyiciler şimdi Azra ve Deniz’in akıbeti konusunda hayli endişeli! Birinden biri ölecek mi, yoksa ikisi birden mi ölecek? Belki de ağır yaralı olarak kurtarılacak ve yaşamaya devam edecekler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.