Kapat

Vurgun 4. Bölüm 4. Fragmanı İzle! Tüm sırlar açığa çıkıyor!

Anasayfa
Fragman Vurgun 4. Bölüm 4. Fragmanı İzle! Tüm sırlar açığa çıkıyor!

Yapımcılığını GOLD Film/Faruk Turgut’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’nin oturduğu ve senaryosunu Başar Başaran ile Emre Özdur’un kaleme aldığı ‘’”un oyuncu kadrosunda , Deniz Çakır, Emre Kınay’ın yanı sıra Begüm Birgören, Cemal Toktaş, Altan Erkekli, Aliye Uzunatağan, İnanç Konukçu, Mehmet Bozdoğan, Berna Koraltürk, Filiz Ahmet ve Cenk Kangöz gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

On yıl sonra komadan uyanan “Kemal”in hikayesini konu alan “Vurgun” 4. yeni bölümüyle 27 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.0’da FOX’ta izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Vurgun dizisinin yeni bölümünden üst üste tanıtım videoları gelmeye devam ediyor. Vurgun 4. bölümünden 4. frgaman da yayınlandı. Erkan Petekkaya ve Deniz Çakır’ın başrolünde oynadıkları Vurgun dizisinde sırlar çözülüyor mu? Dizinin 4. bölümünde Kemal, Erdoğan Bey’in yazdığı günlüğü öğreniyor. 4. bölümden 4. fragmanı videodan izleyebilirsiniz.

İşte Vurgun 4. bölüm özeti şöyle:

Reyhan’ın kendini feda ederek Vedat ve Kemal’in aralarında durmaya çalışması Vedat’ı çileden çıkarır. Vedat, Reyhan’dan bu güne kadar istemediği tek şeyi ister. Böylece Reyhan kadınlığı, anneliği ve aşkı arasında kalacaktır.

Vedat ve Kemal’in arasındaki savaş hem fabrika, hem de özel hayatları üzerinden devam ederken, Kemal yavaş yavaş Reyhan’ın neden Vedat’la evlendiğini irdelemeye başlar.

Bu sorgulamanın sonunda Erdoğan Bey’in yıllar önce yazdığı günlükten haberdar olur. Ancak günlüğün içinde sadece Reyhan’ın değil, Asya’nın da sırrı yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.