Kapat

Payitaht Abdülhamid 76. bölüm fragmanı izle!

Anasayfa
Fragman Payitaht Abdülhamid 76. bölüm fragmanı izle!

dizisinin 75. bölümü 22 Şubat Cuma akşamı TRT1 ekranında izleyicilerle buluştu. Dizinin bu bölümünde önemli konular ve etkili sahneler vardı. Detayları aşağıda bulabilirsiniz.

TRT1’in sevilen dizisi Payitaht dizisinde ve başrollerde yer alıyor. Dizinin 76. yeni bölümü ise 1 Mart Cuma akşamı izleyicilerle TRT1 ekranında buluşacak. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? İlk detayları videodan izleyebilirsiniz.

İşte Payitaht Abdülhamid 75. bölümde yaşananların detayı:

Abdülhamid haşin yüzünü nihayet ikili oyunların ustası Vembery’e gösterir. Vembery son oyununu oynar ve tarafını seçer. Rothshild’den sonra idareyi ele almaya hazırlanan Fuat, koltuğunda uzun süre oturamaz. Rothshild’in arkasında bıraktığı veliaht hepsini şaşırtır.

Şer ittifakının ilk hamlesi paşalarıyla Abdülhamid’in bağını koparmaktır. Paşalarının arasında Jön Türklere destek veren birinin olması Abdülhamid’i istemediği bir karar almaya iter. Serhafiye Ahmet Celalettin Paşa’yı göreve çağırır. Sarayda işler artık eskisi gibi olmayacaktır. Ahmet Celalettin Paşa’nın ilk vazifesi ihanet eden paşayı bulmak olur. Araştırmaları sonucu bulduğu isim Abdülhamid’i yıkar.

Joris mahalleyi almak, Halil Halid’i saf dışı bırakmak için uğraşırken, Halil Halid de Joris’e kumarhaneyi kapattırmak için hamleler yapar. Kumarhanedeki büyük gününde Joris’i kendi silahıyla alt eder.

Mahmut Seniha’nın gidişiyle acı çekerken, Şivenaz’ın dayısı da Bidar’a her şeyi itiraf etmek niyetindedir… Şivenaz ne kadar uğraşsa da kendisiyle ilgili gerçeklerin Sultan’ın eline ulaşmasına mani olamayacaktır.

Şivenaz hakkındaki gerçekler açığa çıkınca ne olacak? Jorris’in Halil Halid ve adamları için mahallede hazırladığı acımasız tertip ne? Abdülhamid’e ihanet eden paşa kim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.