Kapat

Payitaht Abdülhamid 73. bölüm 2. fragmanını izle!

Anasayfa
Fragman Payitaht Abdülhamid 73. bölüm 2. fragmanını izle!

ekranlarında yayınlanan Cuma akşamları yayınlanan dönem dizisi ’in 73. bölümünde, heyecanlı gelişmeler yaşanacak! ve ’in başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte.

8 Şubat Cuma günü izleyicilerle TRT1 ekranında buluşacak olan dizinin yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Videodan detayları izleyebilirsiniz.

Peki 73. yeni bölümde neler olacak? İşte ayrıntılar:

“Rothshild aldığı yenilginin hırsıyla şer ittifakını toplar. Hepsine tek tek görevlerini dağıtır. Abdülhamid’i yenmek ve Osmanlı’yı bölmek için harekete geçerler. Payitaht’ın sokaklarında yakıp yıkan bir dalga oluşur. Rothshild Abdülhamid’in en zayıf yerini hedef alır. Payitaht’ı da Abdülhamid’i de zor günler beklemektedir.

Halil Halid ve ekibi sonunda Camgöz’ün intikamını almak için ellerine bir koz geçirir. Ama Joris’in elinde daha büyük bir koz vardır.

Şivenaz, Victorya’nın itirafı ile hapsedilir. Bunun karşılığında, kendini bir fare gibi kapana kıstıran Bidar’a hayatının en büyük acısını yaşatmak için plan yapar. Şivenaz’ın ölümcül planı gerçekleştiğinde Bidar bu acıya nasıl dayanacak?

Abdülhamid ve Halil Halid Düşmanın tertiplerini etmeyi başarabilecek mi? Hak yerini bulacak mı?”

Payitaht Abdülhamid, 73. Bölümüyle 8 Şubat Cuma günü saat 20.00’da TRT 1’de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.