Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Murat Bey’in arkadaşı telefonda – Müge Anlı ile Tatlı Sert 27 Şubat 2019

Anasayfa
Televizyon Murat Bey’in arkadaşı telefonda – Müge Anlı ile Tatlı Sert 27 Şubat 2019
Ilvi Many GEOs

programının 27 Şubat Çarşamba günü ekrana gelen bölümünde önemli konu başlıkları vardı. ve ekibi bugün yine izleyicileri ekrana kitletleyen konulara eğildi. Bugünün konu başlıkları şöyleydi: Minik köpeğe suni teneffüs yapan itfaiye eri canlı yayında… Murat Güzel, annesini arıyor…Asım Bayram’ı arama çalışmalarında 3.gün… Murat Bey’in arkadaşı telefonda… Kiralık araç neden o bölgedeydi? ”Asım Bey’in kaybolmasıyla ilgili bir bilgim yok”… Asım Bayram’ın kaybındaki kritik yerler. Murat Bey’in annesini bulduk!

Videodan başlıktaki konuyla ilgili detayları izleyebilirsiniz. ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ve Tatlı Sert programında bir kaç gündür ilginç bir olay işlenmekte.

82 yaşında olan Asım Bayram’ın aniden ortadan kaybolmasıyla oğlu ve yakınları, canlı yayına katılıyor. Arama çalışmaları devam ederken, Bayram’ın ev almak istediği ve çantasındaki 600 bin TL ile ortadan kaybolduğu iddia ediliyor.

Asım beyin en son görüştüğü kişi ise kadın ticareti yaptığı iddia edilen Emlakcı Murat. Peki Asım Bayram’a ne oldu?

Her gün yeni bir iddia ver gerçeklerin çıktığı kayıp olayı şuan cinayet soruşturmasına dönüşmüş durumda. Çevresinde emlak zengini olarak kendini tanıdan Asım beyin ev almak için evden çıktığı ve bir daha da geri gelmediği açıkladı. Asım beyin 2 senedir beraber yaşadığı imam nikahlı eşi Ferluga Karatuğ çelişkili konuşmaları dikkatlerden kaçmazken dün ise programa Asım Bayram’ın en son görüştüğü kişi olan Emlakçı Murat ile ilgili ortaya atılan iddialar gündeme bomba gibi düştü. Diğer bir iddia ise Emlakcı Murat ile Ferluga Karatuğ tanışıyor olabileceği yönünde.

Antalya’da yaşayan 82 yaşındaki Asım Bayram 22 Ocak gününden sonra ortalıktan kayboldu. İki yıldır Ferluga Karatuğ ile birlikte yaşayan Asım Bayram oğlu ile telefonda en son 20 Ocak günü konuştu.

Feride Karatuğ’dan alınan bilgiye göre de Asım Bayram 22 Ocak günü Emlakçı Murat olarak bilinen biriyle evlerinden çıktı ve ev bakmak üzere Konyaaltı’na gitti. Ondan sonra haber alınamayan Asım Bayram’ın kayıp olan arabası 2 gün sonra Antalya’nın Varsak bölgesinde görüldü.

Canlı yayına gelen ihbarlar ise cinayetin boyutunu farklı yönlere çekti. Programı arayan bir beyefendi “Murat’ın bir bayan arkadaşı benim bayan arkadaşıma (Eskorltuk yapıyormuş bu kişi) 80 yaşındaki bir adam var kasası var kasasını patlatacağız” dediğini iddia etti. Bir başka iddia ise Emlakçı Murat’ın kadın pazarladığı yönünde. Ayrıca Emlakçı Murat’ın sık sık başka kadınlarla Asım Bayram’ı buluşturduğu programda konuşulan diğer başka iddialar arasında.

Feride Karatuğ’dan alınan bilgiye göre de Asım Bayram 22 Ocak günü Emlakçı Murat olarak bilinen biriyle evlerinden çıktı ve ev bakmak üzere Konyaaltı’na gitti. Ondan sonra haber alınamayan Asım Bayram’ın kayıp olan arabası 2 gün sonra Antalya’nın Varsak bölgesinde görüldü.

Canlı yayına gelen ihbarlar ise cinayetin boyutunu farklı yönlere çekti. Programı arayan bir beyefendi “Murat’ın bir bayan arkadaşı benim bayan arkadaşıma (Eskorltuk yapıyormuş bu kişi) 80 yaşındaki bir adam var kasası var kasasını patlatacağız” dediğini iddia etti.

Bir başka iddia ise Emlakçı Murat’ın kadın pazarladığı yönünde. Ayrıca Emlakçı Murat’ın sık sık başka kadınlarla Asım Bayram’ı buluşturduğu programda konuşulan diğer başka iddialar arasında.

Bütün bu iddialar sonrası ise oklar Emlakçı Murat isimli şahsa çevrildi. Emlakçı Murat’ın dün yine çelişkili ifadelerini Müge Anlı programda açıklamıştı. Murat bey ise bu iddialara dün sessiz kalırken bu gün ise programda nasıl bir gelişme olacak merak konusu.

Emlakçı Murat ne demişti?
Antalya’da ve Isparta’da çok fazla gayrimenkulü olan Asım Bayram’ın en son birlikte görüldüğü ve telefon kayıtlarında en son iletişime geçtiği isim Emlakçı Murat. Emlakçı Murat programda röportaj vererek Asım Bayram’ı arama çalışmalarının sürdürüldüğü Kepez bölgesine hiç gitmediğini söylemişti. Ancak kullandığı kiralık aracın GPRS kayıtlarına ulaşan Müge Anlı ve ekibi Emlakçı Murat’ın Kepez bölgesine gittiğini ortaya çıkarmış oldu.

Araç GPRS kayıtlarını tek tek tahtaya çizen Müge Anlı 22 Ocak ‘tan 23 ocak kadar geçen zamanda Asım beyle sürekli iletişim halinde olduğu görülen Emlakçı Murat’ın cinayet varsa eğer ortada bir bilgisi olduğu yönünde.

Ayrıca programda yer alan Kahraman itfaiye eri Selim Olcay da bugünkü programda bir hayli konuşudu.

Mügü Anlı minik köpeğe dakikalarca kalp masajı yapan itfaiye erine teşekkür etti! Bağcılar’da geçtiğimiz pazartesi günü yangın çıktı. Yangına müdahale etmek için olay yerine giden itfaiye ekipleri, evde minik bir köpek olduğunu gördü. Dumandan etkilenen ve nefes almayan minik köpeğe bir itfaiye eri, dakikalarca suni teneffüs ve kalp masajı yaptı. Bu görüntüler sosyal medyada kısa sürede gündem yarattı. Herkesin merak ettiği o itfaiye erini Müge Anlı, buldu. Bugünkü yayınında konuk etti.

Kahraman itfaiye eri Semih Olcay, takdir toplayan davranışı için; “Bizim görevimiz, sadece insanlara değil acil durumda ve kurtarılmayı bekleyen tüm canlılara yardım etmek” dedi.

Müge Anlı, tüm Türkiye adına itfaiye eri Semih Olcay’a teşekkür etti.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.