Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Lezzet Akademisi 2. Bölüm Fragmanı İzle! Bülent Emrah Parlak mutfağa giriyor!

Anasayfa
Magazin Lezzet Akademisi 2. Bölüm Fragmanı İzle! Bülent Emrah Parlak mutfağa giriyor!
Ilvi Many GEOs

Fenomen şeflerin jüriliğinde rekabet dolu bir yemek yarışması için ocakların altı yakıldı. ’nin muhteşem jürisi Şef Aylin Yazıcıoğlu, Şef İsmet Saz, Şef Danilo Zanna… Berfin Erdoğan’ın yarışmacı koçluğu, Sedef İybar’ın sunuculuğunda geçecek kıyasıya bir rekabetin ekrana geleceği yepyeni yemek yarışması ’nin ikinci bölüm konuk jürisi ünlü tiyatro oyuncusu !

Sedef İybar’ın sunduğu yarışmada, Berfin Erdoğan’ın koçluğunda yemek pişiren gençler bu zorlu yarışmanın etaplarını geçebilecekler mi? Aylin Yazıcıoğlu, Danilo Zanna ve İsmet Saz’dan oluşan ve meslek erbabı yemek ustaları ile ünlü sanatçıların da konuk olarak katıldıkları jüriyi hazırladıkları yemeklerle tatmin edebilecekler mi? Dolmalardan böreklere, köftelerden patlıcan yemeklerine kadar yüz yıllardır severek yediğimiz ne varsa, hakkıyla pişirebilecekler mi?

Bu soruların cevabına tanık olmak isteyenler ekran başına! Hem ünlü yemeklerimizin hazırlanışındaki püf noktalarını görecek, hem klasik yemeklerimizin farklı uygulamalarıyla yeni fikirler edinecek hem de eğlence dolu bir yarışmanın heyecanını yaşayacaksınız!

Lezzet Akademisi 17 Şubat Pazar günü saat 16.15’te ’de!

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.