Kapat

Kuzgun 2. Bölüm Fragmanı İzle! Olay yaratan Kuzgun’un 2. bölümünden önemli ayrıntılar

Anasayfa
Fragman Kuzgun 2. Bölüm Fragmanı İzle! Olay yaratan Kuzgun’un 2. bölümünden önemli ayrıntılar

Star’ın yeni dizisi ‘’un 2. bölüm yayınlandı. Videodan dizinin 2. bölümünde neler yaşanacağına ilişkin ilk detayları öğrenebilirsiniz. Kuzgun’un (), annesi Meryem’le (Hatice Aslan) yıllar sonra ilk kez karşılaşılaştıkları anın yer aldığı tanıtımda, Meryem’in ‘Kuzgun’ diye haykırışı izleyenleri duygulandırıyor.

Terzi Derviş’in (Settar Tanrıöğen), muhtemel tehlikelere dikkat çektiği sözlerine kulak asmayan Kuzgun, kararlığını ve gözükaralığını gösterirken, Kuzgun’la Dila’nın () başbaşa kaldıklarında birbirlerinin çekimine kapıldıkları görülüyor.

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, Bahadır İnce’nin yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın yazdığı ‘Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor. Dizinin kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü gibi önemli isimler yer alıyor.

Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’, 2. ve yeni bölümüyle 20 Şubat Çarşamba akşamı, saat 20.00’de Star’da!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.