Kapat

Kardeş Çocukları 4. Yeni Bölüm Fragmanı İzle!

Anasayfa
Fragman Kardeş Çocukları 4. Yeni Bölüm Fragmanı İzle!

Kardeş Çocukları dizisi Pazar akşamına damgasını vurdu. 3 kategoride de reytinglerde birincilik elde eden Kardeş Çocukları, 3. bölümüyle adeta fırtına gibi esti. , , ’nun başrollerinde yer aldığı Kardeş Çocukları dizisinin 4. bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Kardeş Çocuklar dizisinin 4. yeni bölümünde önemli detaylar ekrana yansıyacak. Peki 3. bölümde neler olmuştu.

İşte 3. bölümden detaylar: Ümran ve Umay’ın yıllar sonra karşı karşıya gelmesi sadece ikisi için değil Hayal ve Hayat için de sarsıcı olur. Ümran, Hayat’la birlikte köye geri döner ama ne köy, ne de Hayat eskisi gibi değildir.

Hayat, yaşadıklarının acısını var gücüyle annesinden çıkarırken, onlardan kurtulduğu için rahat bir nefes alan Umay ise başını nasıl bir belaya soktuğunun farkında olmadan, hayatındaki tüm krizleri yönettiğini sanır.

Öte yandan Yıldırım, adım adım hayatını değiştirecek sırlara yürüdüğünden habersiz, attığı her adımda Umay’ın dünyasına biraz daha yaklaşır. Hayal’in Volkan’la ilgili yaşadığı derin hayal kırıklığının yıkıcı sonuçları, hem Umay’ın hesaplarını hem de Ümran’ın umutlarını yerle bir eder. Umay, yaptığı şeytani anlaşmanın bedelini ödemek üzereyken Yıldırım ve Ümran en beklemedikleri anda geçmişleriyle karşı karşıya kalır.

Hayalleri ve hayatları birbirinden bambaşka olan iki anne; Ümran ve Umay. Ümran ve kızı Hayat, küçük bir köyde yaşarken, “Sosyetik güzel’’ Umay Karay ve kızı Hayal, İstanbul’dadır. Hayallerde bile birleşemeyecek kadar farklı hayatlar yaşayan annelerin yolları, yıllar sonra karşılaşınca beklenmedik olaylara neden olur.

Yapım: Gold Film
Yönetmen: Faruk Teber
Senarist: Sırma Yanık

Oyuncu Kadrosu:
Mehmet Aslantuğ
Ayça Bingöl
Nur Fettahoğlu
Furkan Andıç
Afra Saraçoğlu
Murat Daltaban
Alara Turan
Engin Alkan
Evrim Doğan
Elif Çakman
Handan Yıldırım
Batuhan Ekşi
Nilay Erdönmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.