Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Kalk Gidelim 59. yeni bölümünde neler yaşanacak?

Anasayfa
Fragman Kalk Gidelim 59. yeni bölümünde neler yaşanacak?
Aliexpress TR

Dal ailesinin Nehir planı! Eyüp Üstün’ün yapımcılığını üstlendiği Kalk Gidelim dizisinin başrollerini , Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever ve Hayrettin paylaşırken dizide Beyazıt Gülercan, , , , Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Andrey Stan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Alper Saylık, Onur Seyit Yaran, Nilay Deniz, Can Kıran, Alican Okumuş ve daha birçok başarılı oyuncu yer alıyor.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim dizisinin 23 Şubat Cumartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümünde dal ailesi üçüncü ortağın peşine düşüyor. Peki dizinin 59. yeni bölümünde başka hangi detaylar yaşanacak. Dizinin yeni bölümünden yeni görüntüler yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz.

Kalk Gidelim’de bu hafta neler olacak?

Dal Ailesi, Nehir ve Veli’nin babası Ali Demir’i otel arazisindeki üçüncü ortak olduğu için bulmak zorundadır. Diğer ortak Meryem de boş durmaz ve üçüncü ortağın Nehir’in babası olduğunu öğrenince Nehir’i yanına çekmek için türlü planlar yapar. Ali Demir de umulmadık biri üzerinden hamlesini yapar. Arsayı alma yolunda önündeki en büyük engeli aşmak için beklenmedik bir olayın da fitilini ateşlemekte tereddüt etmez.

Dal Ailesi’nde bir diğer mevzu da mirasın pay edilme mevzusudur. Özellikle Sevda, Seyfettin’e rağmen kocasının çok emeği, alın teri olduğu için daha fazla pay ister. Bunda ısrar edince Seyfettin’le arası açılır. Mustafa Ali ve Nuriye de orta yolu bulmak için bir teklifte bulunurlar.

Diğer yandan Nehir, Duru ile Veli’nin arasının bozuk olduğunu öğrenince kendisini suçlu hisseder ve Canberk’le birlikte kardeşlerini barıştırmak için çeşitli romantik oyunlara başvururlar. Şakir ve Dudu da kendi yöntemleriyle Duru ile Veli’yi barıştırmaya çalışınca ortaya oldukça ilginç durumlar çıkacaktır.

Halim ise kirada oturduğu evin Meryem’in olduğunu öğrenince gurur yapar ve Badegül’le tartışır. Meryem’e gidip evi kendisine satmasını ister fakat Meryem’in cevabı Halim’i bir kez daha yaralayacaktır.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.