Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Kalk Gidelim 57. Yeni Bölüm Fragmanı İzle!

Anasayfa
Fragman Kalk Gidelim 57. Yeni Bölüm Fragmanı İzle!
Aliexpress TR

ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kalk Gidelim dizisinin yeni bölümü 9 Şubat Cumartesi akşamı yayınlanacak. Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever ve ’un oynadıkları dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla beklenmekte.

2 Şubat Cumartesi günü yayınlanan 56. bölümden hemen sonra 57. yeni bölümden ilk görüntüler yayınlandı. Nilay Deniz’in de kadrosuna katıldığı Kalk Gidelim, TRT1’in sevilen yapımlarında. Videodan başlıktaki konuyla ilgili detayları izleyebilirsiniz.

56. bölümün özeti şöyle: Hacı Hüseyin hastaneye kaldırılır. Seyfettin, Mustafa ve Nuriye hastanede tedirgin beklerken Dal kardeşler bundan sonra birlik olmak için birbirlerine söz verirler. Diğer yandan evlilik hazırlığı içinde olan Meryem ise Ercan’ın Nurcan’ın kardeşi olduğunu evlenirken meydanda herkes toplanmışken söylemeyi planlar.

Bu planı Badegül öğrenir ve Nurcan yengesine söyleyip söylememe arasında kalır. Diğer yandan Şakir ile Dudu, Veli ile Duru da belediyede nikah kıyıp evlerine geçmeyi planlarken Seyfettin ve Mustafa Ali’nin geliştirdiği bir plan sonrası gençlere coşkulu bir düğün yapmaları icap edecektir.

Canberk bir yandan borçlarını ödemek için işine dört elle sarılırken diğer yandan amca ve babasına Halim ve Samim’le birlikte yardım edecektir. Fakat bu plan tıkır tıkır işliyormuş gibi dursa da ummadıkları bir sonla şok olacaklardır. Tüm bunlar olurken Sefer Zeytin’de gizemli birtakım haller vardır.

Çocukluğuna dair bir fotoğraf vardır. İki kişilerdir ve diğerinin kim olduğu Şakir tarafından merak konusuyken bir kız da Sefer’i ve Perihan’ı sürekli aramaktadır. Şakir hem fotoğraftaki diğer kişiyi hem de kızı merak edip babasını sıkıştırınca Sefer durumun bambaşka bir boyutu olduğunu açıklar.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.