Kapat

Kalk Gidelim 2 Mart Cumartesi 60. Bölüm Fragmanı İzle!

Anasayfa
Fragman Kalk Gidelim 2 Mart Cumartesi 60. Bölüm Fragmanı İzle!

Kalk Gidelim dizisinin 59. bölümü 23 Şubat Cumartesi akşamı 1 ekranında izleyicilerle buluştu. Dizinin son bölümünde yine ekran başında izleyicileri toplayan önemli detaylar vardı. Dizinin başrollerini , Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever ve Hayrettin paylaşmakta. Dizide ayrıca; Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerem Kupacı, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Andrey Stan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Alper Saylık, Onur Seyit Yaran, Nilay Deniz, Can Kıran, Alican Okumuş ve daha birçok başarılı oyuncu yer alıyor.

Kalk Gidelim dizisinin 60. yeni bölümünü 2 Mart Cumartesi günü izleyicilerle TRT1 ekranında buluşacak. Yeni bölümde neler olacağı ile ilgili ilk detayları videodan izleyebilirsiniz.

Peki 59. ve son bölümde neler yaşanmıştı? İşte detaylar:

Dal Ailesi, Nehir ve Veli’nin babası Ali Demir’i otel arazisindeki üçüncü ortak olduğu için bulmak zorundadır. Diğer ortak Meryem de boş durmaz ve üçüncü ortağın Nehir’in babası olduğunu öğrenince Nehir’i yanına çekmek için türlü planlar yapar. Ali Demir de umulmadık biri üzerinden hamlesini yapar. Arsayı alma yolunda önündeki en büyük engeli aşmak için beklenmedik bir olayın da fitilini ateşlemekte tereddüt etmez.

Dal Ailesi’nde bir diğer mevzu da mirasın pay edilme mevzusudur. Özellikle Sevda, Seyfettin’e rağmen kocasının çok emeği, alın teri olduğu için daha fazla pay ister. Bunda ısrar edince Seyfettin’le arası açılır. Mustafa Ali ve Nuriye de orta yolu bulmak için bir teklifte bulunurlar.

Diğer yandan Nehir, Duru ile Veli’nin arasının bozuk olduğunu öğrenince kendisini suçlu hisseder ve Canberk’le birlikte kardeşlerini barıştırmak için çeşitli romantik oyunlara başvururlar. Şakir ve Dudu da kendi yöntemleriyle Duru ile Veli’yi barıştırmaya çalışınca ortaya oldukça ilginç durumlar çıkacaktır.
Halim ise kirada oturduğu evin Meryem’in olduğunu öğrenince gurur yapar ve Badegül’le tartışır. Meryem’e gidip evi kendisine satmasını ister fakat Meryem’in cevabı Halim’i bir kez daha yaralayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.