Kapat

Kadın 49. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Bahar bir kez yıkıldı hem de ne yıkılmak!

Anasayfa
Fragman Kadın 49. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Bahar bir kez yıkıldı hem de ne yıkılmak!

ekranlarının sevilen dizilerinden , 12 Şubat Salı günü izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Özge Özpirinçci, ve ’ın başrollerinde yer aldığı Kadın dizisinin 49. yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Dizinin yeni bölümünden yeni görüntüler yayınlanmaya devam ediyor. 49. bölüm 2. fragmanında dikkat çeken detaylar vardı.

Kadın dizisinin yeni bölümünde Bahar, Yeliz’in başına gelenleri tesadüfen öğreniyor ve gözyaşlarına boğuluyor. Bahar bu haber ile adeta yıkılıyor. Kendisine bu gerçeği söylemeyen anne ve babası ile Arif ve Ceyda’yı nasıl affedecek merakla bekleniyor. Tabii ki bu gerçeği Sarp da biliyor ve Bahar’dan bunu da saklamıştı. Videodan 49. bölümden 2. fragmanı izleyebilirsiniz.

BAHAR HER ŞEYİ ANLADI

48. bölümün final sahnesinde, Sarp ile konuşmaya gelen Münir, hasta olduğunu söyleyerek kısık bir sesle konuşmuş ve Bahar’ın kendisini tanımaması için numara yapmıştı.

Ancak evin önünde yaşanan olay sırasında Münir, kendisini ele verdi. Doruk ve Nisan, kapının önündeki araca bindiğinde, sokağa giren iki siyah araç, hızla çocukların olduğu araca çarptı.

Korku içinde çocuklarını alıp kaçmaya çalışan Bahar, Münir’in adamlara verdiği talimatlar sırasında bağırarak konuşmasıyla onu tanıdı.

Şirin’in planıyla çocukları kaçıran ve otel lobisine Sarp’la buluşmak için gittiği sanan Bahar, büyük bir şok yaşamıştı.

Arkasına oturan ve yüzünü gizleyen adam, çocukların kaçırıldığını söyleyip Pırıl ve çocukları göstererek Sarp’ın karısı ve çocukları olduğunu söylemişti.

İşte evin önünde yaşanan arbede sırasında Münir’in yüksek sesle konuşması, Bahar’a o anları tekrar hatırlattı.

Şaşkınlıkla bakakalan Bahar’ın, dizinin 49. bölüm tanıtımında Münir’in yakasına yapışıp hesap sorduğu görüldü.

Sarp, Münir’in kendisinin adamı olduğunu söyleyip araya girmesinden sonra, uzakta onları izleyen Pırıl’ı farkeden Bahar, onun peşine düşüp her şeyi planlayanın o olduğunu anlıyor.

Pırıl’ın yakasına yapışan Bahar’ı tutmaya çalışan Sarp, durumu anlamasa da Bahar, olayları bir bir çözmeye başladı!

Bu noktadan sonra neler yaşanacağı ise büyük bir merak konusu oldu.

İzleyiciyi şaşırtan ise olayların büyük bir hızla çözülmeye başlaması. Dizinin ilk sezonundaki gibi konuların uzamadan çözülmesi, izleyiciyi de memnun ediyor.

Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un yer aldığı dizi “Kadın”, Salı 20.00’de FOX’ta!

YAPIM: MED YAPIM & MF YAPIM
SENARYO: HANDE ALTAYLI
YÖNETMEN: NADİM GÜÇ

Oyuncular:
Bahar: Özge Özpirinçci
Sarp: Caner Cindoruk
Hatice: Bennu Yıldırımlar
Şirin: Seray Kaya
Jale: Ece Özdikici
Musa: Devrim Özder Akın
Arif: Feyyaz Duman
Yeliz: Ayça Erturan
Nisan: Kübra Süzgün
Doruk: Ali Semi Sefil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.