Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

İki çocuk annesi Sibel Gökbulut’a ne oldu? – Müge Anlı ile Tatlı Sert 11 Şubat 2019

Anasayfa
Televizyon İki çocuk annesi Sibel Gökbulut’a ne oldu? – Müge Anlı ile Tatlı Sert 11 Şubat 2019
Aliexpress TR

programının 11 Şubat pazartesi günü ekrana gelen bölümünde önemli konu başlıkları vardı. ve ekibi haftaya yine etkili konu başlıkları ile giriş yaptı.

11 Şubat Pazartesi gününün konu başlıkları şu şekildeydi: Müge Anlı’da bir kadın cinayeti daha çözüldü. Feride Ercan’ın cinayete kurban gittiği o ev. Videodan başlıktaki konuyla ilgili detayları izleyebilirsiniz.

3 gün önce kardeşine; “Kaybolursam Müge Anlı’ya çık” dedi! 3 gün sonra kayboldu! Şimdi her yerde aranıyor!

Kırıkkale’de 1 Şubat günü 34 yaşındaki Sibel Gökbulut, erkek arkadaşı Ömer’le görüştükten sonra kayıplara karıştı. Ailesi genç kadını bulabilmek için Müge Anlı’ya başvurdu. Müge Anlı’nın bugünkü canlı yayına çıkan anne Gülseren Gökbulut, “Kızım kaybolmadan 3 gün önce ‘bana bir şey olursa Müge Anlı’ya çıkın’ dedi. 3 gün sonra da kayboldu. Kızımı bulmama yardım edin” dedi.

Geçtiğimiz hafta Müge Anlı İle Tatlı Sert programında gündeme gelen Feride Ercan’ın kaybolması olayında, bugün korkunç gerçek ortaya çıktı! Bir kaç gündür programa katılan Hikmet Y.’nin Feride’nin cesedini parçalayıp sobada yaktığını itiraf ettiği öğrenildi!

Kırıkkale’de yaşayan ve 20 Ocak 2019 tarihinde kaybolan 55 yaşındaki Feride Ercan’ın cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Ankara’da yaşayan Hikmet Y., Ercan’ı öldürdüğünü, ardından da testereyle parçalayıp, sobada yaktığını itiraf etti.

Müge Anlı’ya çıkmıştı: Feride’nin cesedini parçalayıp sobada yakmış

Kırıkkale’de yalnız yaşayan Feride Ercan, 19 Ocak’ta kayboldu. Yakınlarının kayıp başvurusu üzerine Kırıkkale Emniyet ve Jandarma, Ercan’ın bulunması için çalışma başlattı.

Ercan’ın kaybolması Müge Anlı’nın programında da ele alındı. Programa birçok konuk katılırken, katılanlardan biri de Ankara’da yaşayan evli, 45 yaşındaki Hikmet Y.’ydi. Hikmet Y.’nin programda verdiği çelişkili ifadeler polisin dikkatini çekti.

İTİRAF ETTİ: PARÇALAYIP, SOBADA YAKTIM

Ankara Emniyet Cinayet Büro dedektifleri, Hikmet Y.’yi takibe aldı. Şüpheli hareketlerde bulunan Hikmet Y., cinayet dedektifleri tarafından gözaltına alındı. Burada çapraz sorguya alınan Hikmet Y., korkunç cinayeti itiraf etti.

Müge Anlı’da 5 erkekle ilişkisi olan Feride olayı şoke etti

Hikmet Y.’nin ifadesinde Feride Ercan ile tanıştıklarını, olay günü de Ercan ile buluşup, arabasıyla gezdiklerini belirterek, “Beni ailemle tehdit edip sürekli para istiyordu.

Aramızda tartışma çıktı. Arabanın içinde kafasına vurdum, bayıldı. Köye götürdüm, öldüğünü anlayınca testereyle parçalara böldüm. Ardından da ceset parçalarını sobada yaktım” dediği öğrenildi.

JANDARMAYA TESLİM EDİLDİ

Cinayetin işlendiği yer olan Karapürçek Tatlar Köyü Jandarma sorumluluk bölgesinde olması nedeniyle Hikmet Y. emniyetteki işlemlerinin ardından Altındağ İlçe Jandarma ekiplerine teslim edildi.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.