Kapat

Gülperi 20. Bölüm 1. Fragmanı İzle! Hasan, Artemis’a alevlerden çekip çıkartıyor!

Anasayfa
Fragman Gülperi 20. Bölüm 1. Fragmanı İzle! Hasan, Artemis’a alevlerden çekip çıkartıyor!

Yapımını Tims&B’nin yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, ’nin iddialı dizisi “”nin merakla beklenen 20. bölüm tanıtımı yayınlandı. Videodan dizinin 15 Şubat Cuma günü yayınlanacak olan 20. bölümünden 1. izleyebilirsiniz. Eyüp ve Kadir’in hesaplaşmasının bitmediği, Gülperi’nin Eyüp’ü sevmediğini söylediği tanıtımda Hasan, Artemis’i alevler arasından kurtarıyor. Hasan, kendinde olmayan Artemis için gözyaşı dökerken Kadir, Hasan’ı yanlış bir şey yapmaması için uyarıyor. Hasan ve Gökhan, büyük bir tehlike altına girerken, Seyit ve Şeyma yakınlaşması dikkat çekiyor. El ele tutuşan Kadir ve Gülperi’nin heyecanı ise gözlerinden okunuyor.

Gülperi’nin Cuma akşamı ekrana gelen 19. bölümünde Kadir bir yandan işlemediği bir suç yüzünden cezalandırılmış olmasını hazmetmeye çalışırken bir yandan Gülperi’nin cevabının ne olacağına dair büyük bir heyecan duydu. Kadir’in peşinden giden ve evlenme teklifini kabul eden Gülperi, Kadir’e “Evet!” diye haykırırken, ikilinin sevgilerini dile getirdiği anlar beğeni topladı.

Gülperi, Kadir’e yardım etmek için ipucu ararken Hasan, kaçırılan Artemis’i bulmaya çalıştı. Artemis’in kaçırıldığını öğrenen Kadir, Hasan’la birlikte onu kurtarmak için elinden geleni yaptı. Kadir, Artemis’i kaçıranların olduğu yeri Hasan’a söylerken, Hasan Kadir’den aldığı yardımla Artemis için canını tehlikeye atmaktan çekinmedi. Bu sırada Kadir’i kurtaracak olan görüntüleri bulan Gülperi, Eyüp’ün kendisini gizlice izlediğinden habersiz emniyete doğru yola çıktı. Hasan, Artemis’i bulmak için gözünü karartırken, Artemis alevlerden kurtulmak için çırpınıyordu. Hasan sonunda Artemis’e ulaşarak, kendini alevlerin içine attı. Gülperi’nin önüne çıkan Eyüp onu engellemekte kararlıydı.

Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun, senaristliğini Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın üstlendiği Gülperi’nin yeni bölümü Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.