Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Gülperi 19. Bölüm 1. Fragmanı İzle! Hasan, Artemis’i kurtarabilecek mi?

Anasayfa
Fragman Gülperi 19. Bölüm 1. Fragmanı İzle! Hasan, Artemis’i kurtarabilecek mi?
Parfum Mekani TR

HASAN, ARTEMİS’İ KURTARABİLECEK Mİ? Yapımını Tims&B’nin yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, ’nin iddialı dizisi “”nin merakla beklenen 19. bölüm tanıtımı yayınlandı. Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in başrollerinde yer aldığı videodan o anları izleyebilirsiniz.

Kadir’in, Gülperi’nin yanıtının yazılı olduğu kağıdı düşürdüğü, Gülperi’nin Kadir’i kurtarmak için uğraştığı heyecan dolu tanıtımda Hasan, kaçırılan Artemis’in peşine düşüyor. Artemis için gözünü kırpmadan kendini tehlikeye atan Hasan’ın, Artemis’i kurtarıp kurtaramayacağı merakla bekleniyor.

Gülperi’nin Cuma akşamı ekrana gelecek 19. bölümünde Kadir bir yandan işlemediği bir suç yüzünden cezalandırılmış olmasını hazmetmeye çalışırken bir yandan Gülperi’nin cevabının ne olacağına dair büyük bir heyecan duymaktadır.

Gülperi’nin kararı ikisinin de hayatını değiştirecektir. Artemis’in kaçırıldığını öğrenen Kadir, Hasan’la birlikte onu kurtarmak için elinden geleni yapar. Hasan, Artemis’in kendisi için ne ifade ettiğini daha iyi anlarken Bedriye ise Eyüp’ün tarafını tutarak Gülperi’yle yine karşıya gelir. Gülperi, Kadir’e yardım etmeye çalışırken karşısına hiç beklemediği bir engel çıkar. Hasan ise Kadir’den aldığı yardımla Artemis için canını tehlikeye atmaktan çekinmez.

Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun, senaristliğini Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın üstlendiği Gülperi’nin yeni bölümü Cuma akşamı 20.00’de Show TV’de!

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.