Kapat

Dr. Feridun Kunak Show 7 Şubat Perşembe Bölümün Full HD İzle

Anasayfa
Televizyon Dr. Feridun Kunak Show 7 Şubat Perşembe Bölümün Full HD İzle

Verdiği pratik bilgilerle izleyicisinin sağlığını yakından takip eden Dr. Show’da bu bölüm unutkanlıkla kendini gösteren ve ciddi sağlık sorunlarına yol açan Alzheimer hastalığı hakkında merak edilenlere yer verildi.7 Şubat Perşembe günü ekrana gelen bölümün tamamını videodan full hd izleyebilirsiniz.

Programda “Alzheimer nedir? Alzheimer belirtileri nelerdir? Alzheimer neden olur? Alzheimer nasıl tedavi edilir? Unutkanlık neden olur? Unutkanlığın belirtileri nelerdir? Unutkanlığı önlemek için ne yapılmalı? Unutkanlık nasıl tedavi edilir?” soruları yanıt buldu.

Feridun Kunak, içerisinde kivi, havuç, ginkgo biloba, biberiye ve yeşil çay olan unutkanlığa iyi gelen doğal sirke yapımını izleyicilere aktardı. Kunak, sirkeyi yirmi gün beklettikten sonra süzüp içilmesini önerdi.

Kunak, içerisinde süt, tahin, bal, kakao ve yer fıstığı olan unutkanlığı önleyen etkili karışım tarifi verdi. Kunak, şeker hastası olanların bal koymamalarını söyledi.

Programda ayrıca Kunak, içerisinde maydanoz, kivi, havuç, limon ve maden suyu olan unutkanlığa engel olan karışım yapımını da ekrana getirdi. Kunak, karışımın akşam yatmadan önce bir bardak içilmesini tavsiye etti.

Sağlıktan güzelliğe hayat kurtaran pratik bilgilerle bezeli Dr. Feridun Kunak Show Pazartesi-Perşembe 09:20’de ’de…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.