Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Çarpışma 12. bölümünde Kadir’den Veli’ye ağır söz!

Anasayfa
Fragman Çarpışma 12. bölümünde Kadir’den Veli’ye ağır söz!
Parfum Mekani TR

Ay Yapım’ın ’de ekrana gelen ve beğeniyle izlenen ‘’ dizisinin merakla beklenen 12. bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Veli’ye sertçe vuran ve ona ters kelepçe takan Kadir’in, “Bakalım bundan sonra kim kurtaracak seni!” sözlerinin dikkat çektiği sahnede Veli’nin, “Benim sevenim çok, biri çıkar!” yanıtı dizinin heyecan dolu hikayesinden ipuçları veriyor.

Yapımcılığını Ay Yapım/Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı ‘Çarpışma’nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, , , Melisa Aslı Pamuk, gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor. Dizinin 1g. bölümünden ön izleme görüntülerini videodan izleyebilirsiniz.

Çarpışma’nın bu akşam ekrana gelecek 12. bölümünde Kadir, karısının ve kızının da öldüğü canlı bomba saldırısında Cansız’ın da parmağı olduğunu öğrenmiş ve bütün öfkesini artık ona yöneltmiştir. Yüreğinde söndürülmesi imkânsız bir intikam ateşi yanmaktadır.

Kadir ile Zeynep ve Kerem ile Cemre arasındaki duygusal kırılmaların seyrini ise, bir tarafta Zeynep’in diğer tarafta Kerem’in atacağı adımlar belirleyecektir. Ve her ikisini de büyük sınavlar beklemektedir. Diğer yanda Cansız, Veli’nin canını, büyük nefret duyduğu Kadir’i, kendisine ölü ya da diri getirmesi şartı ile bağışlamıştır. Veli’nin Kadir’i etkisiz kılmayı düşündüğü bir planı olduğu kadar, Kadir’in de Veli’yi yakalayıp, Cansız’a ulaşmayı amaçladığı bir planı vardır.

Ve şimdi, Veli’nin de içinde olduğu, Adalı – Cansız savaşı artık çok daha şiddetlenecek, bazen kazananlar kaybedecek, bazen de kaybedenler kazanacaktır. Bu savaşın içerisinde ve elbette büyük bedeller de ödenerek, Kadir’i annesi Asiye’ye götürecek bir yol da açılacaktır.

‘Çarpışma’ merakla beklenen yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!

Senaryo : Ali Aydın
Yapımcı : Kerem Çatay-Pelin Diştaş
Yönetmen​ : Uluç Bayraktar
İdari Yapımcı : İsmail İçen
Dizi Müzikleri: Toygar Işıklı

Oyuncu Kadrosu
Kadir: Kıvanç Tatlıtuğ
Zeynep: Elçin Sangu
Veli: Onur Saylak
Cemre: Melisa Aslı Pamuk
Kerem: Alperen Duymaz
Haydar: Erkan Can
Selim: Mustafa Uğurlu
Meral: Merve Çağıran
Belma: Rojda Demirer
Demir: Hakan Kurtaş
Galip: İsmail Demirci
Aslı: Sevtap Özaltun
Serpil: Gonca Cilasun
Ömer: Yıldırım Şimşek
Aylin: Gökçen Çiftçi
Deniz: Merve Nil Güder

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.