Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Bir Zamanlar Çukurova 19. Bölüm Fragmanı İzle!

Anasayfa
Fragman Bir Zamanlar Çukurova 19. Bölüm Fragmanı İzle!
Parfum Mekani TR

tv’de Perşembe akşamları yayınlanan dizisinin 19. bölüm tanıtımı yayınlandı. Başrollerinde , Murat Ünalmış, ve ’in oynadıkları dizide Züleyha, Demir ile Yılmaz yüzünden büyük bir kavga yaşayacak.

Bu arada Müjgan ve Yılmaz’ın birlikteliği Züleyha’yı iyice delirtirken, konağı basan kişiye Demir silah çekecek. Bu arada bir kişinin sokak ortasında vurulduğu sahne ise dikkat çekti.Olayların seyrinin iyice değişeceği dizi, heyecanlı bir bölümle ekrana gelecek. Videodan yeni bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Peki 18. bölümde neler yaşanmıştı?

Çukurova’da taşlar yerinden oynadı! Demir Yaman, büyük sırlarının tek ortağı annesi Hünkar’dan hangi gerçeği gizlemeye çalışıyor? Son nefesini vermeden Hünkar’la görüşmek isteyen Hüsamettin Sözübir’in söyleyemeden öldüğü gerçek, cenazesinde mi ortaya çıkacak?

“Benim bir şey yapmam lazım” diyen Yılmaz kendine yeni bir rota çiziyor. Yılmaz’ın “Bundan sonra Züleyha diye biri yok. Benim için artık yoksun Züleyha” cümleleri kimi üzüp kimi mutlu edecek?

Demir, Züleyha ve Adnan bebeğin seyahatleri talihsiz bir heyelan felaketiyle son buluyor. Adnan bebeği kurtarmak için kendi canını tehlikeye atan Demir, toprak altından kurtulabilecek mi?

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı “Bir Zamanlar Çukurova” ’de…

Yapım : Tims&B Productions
Yapımcı : Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yönetmen : Murat Saraçoğlu
Senaryo : Yıldız Tunç, Su Ersöz, Derem Çıray
Oyuncular : Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Sibel Taşçıoğlu, Selin Genç, Polen Emre, Serpil Tamur, Melike İpek Yalova ve Kerem Alışık

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.