Kapat

Asım Bayram’ı arama çalışmalarında 3.gün – Müge Anlı ile Tatlı Sert 27 Şubat 2019

Anasayfa
Televizyon Asım Bayram’ı arama çalışmalarında 3.gün – Müge Anlı ile Tatlı Sert 27 Şubat 2019

ile Tatlı Sert programının 27 Şubat Çarşamba günü ekrana gelen bölümünde önemli konu başlıkları vardı. ve ekibi bugün yine izleyicileri ekrana kitletleyen konulara eğildi. Bugünün konu başlıkları şöyleydi: Minik köpeğe suni teneffüs yapan itfaiye eri canlı yayında… Murat Güzel, annesini arıyor…Asım Bayram’ı arama çalışmalarında 3.gün…

Videodan başlıktaki konuyla ilgili detayları izleyebilirsiniz. Ayrıca programda yer alan Kahraman itfaiye eri Selim Olcay da bugünkü programda bir hayli konuşudu.

Mügü Anlı minik köpeğe dakikalarca kalp masajı yapan itfaiye erine teşekkür etti! Bağcılar’da geçtiğimiz pazartesi günü yangın çıktı. Yangına müdahale etmek için olay yerine giden itfaiye ekipleri, evde minik bir köpek olduğunu gördü. Dumandan etkilenen ve nefes almayan minik köpeğe bir itfaiye eri, dakikalarca suni teneffüs ve kalp masajı yaptı. Bu görüntüler sosyal medyada kısa sürede gündem yarattı. Herkesin merak ettiği o itfaiye erini Müge Anlı, buldu. Bugünkü yayınında konuk etti.

Kahraman itfaiye eri Semih Olcay, takdir toplayan davranışı için; “Bizim görevimiz, sadece insanlara değil acil durumda ve kurtarılmayı bekleyen tüm canlılara yardım etmek” dedi.

Müge Anlı, tüm Türkiye adına itfaiye eri Semih Olcay’a teşekkür etti.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.