Kapat

”Annem için her şeye değerdi” – Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Şubat 2019

Anasayfa
Televizyon ”Annem için her şeye değerdi” – Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Şubat 2019

ile Tatlı Sert programının 15 Şubat Cuma günü ekrana gelen yeni bölümünde neler olacağı merakla beklenmekteydi. Yine herkesi şaşkına çeviren olaylar yaşandı. Annesini korumak için babasını öldürmek zorunda kalan genç kızın anlattıkları herkesi şaşkına uğrattı.

Progdamdaki konu başlıkları şöyleydi: Müge Anlı: Bilseydim böyle bir konuyu işlemezdim…”Annem için her şeye değerdi”… Kaçırılan Tuğba Öğretmen korku ve dehşeti anlattı. 15 Şubat Cuma günü ekrana gelen bölümde yer alan başlıktaki konuyla ilgili detayları izleyebilirsiniz.

Afyonkarahisar’da yaşayan Abdullah Gazi Akbıyık, 18 Ocak günü kayboldu. Dini nikahlı birlikte olduğu Kıymet Albayrak, kaybolmasından 10 gün sonra polise başvurdu. Akbıyık’ın ortaya çıkmaması üzerine, kardeşleri Müge Anlı’nın programına konuk oldu. 52 yaşındaki adamın kaybının arkasında eşi Kıymet Albayrak’ın olduğunu ileri sürdüler.

Müge Anlı, kocasıyla ilgili bildiklerini anlatması için Kıymet Albayrak’ı da yayına davet etti. O andan sonra sır perdesi yavaş yavaş aralanmaya başladı. Kıymet Albayrak’ın kızı daha fazla dayanamayarak acı gerçeği Müge Anlı’ya itiraf etti. Genç kız; “O gece babam eve alkollü geldi. Annemle aralarında kavga çıktı. Anneme silah çekti. Ben de annemi korumak için araya girdim. Silah patladı. Babam öldü. Böyle olsun istemezdim. Çok pişmanım” dedi.

Anne Albayrak, cinayeti üstlenmek istedi!

Kızını korumak isteyen anne Kıymet Albayrak, “Cinayeti ben işledim” diyerek suçu üstlenmek istedi. Ancak genç kız, “Annem için değer” dedi ve o geceyi tüm çıplaklığıyla Müge Anlı’ya itiraf etti.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.