Kapat

Zuhal Topal’la Sofrada bugün 4 Ocak Cuma 95. bölüm ödülü kim kazanacak? Şaşırtıcı bir sonuç var!

Anasayfa
Magazin Zuhal Topal’la Sofrada bugün 4 Ocak Cuma 95. bölüm ödülü kim kazanacak? Şaşırtıcı bir sonuç var!

ekranında ’la Sofrada programında haftanın son günü 4 Ocak Cuma günü 95. bölümle izleyicilerin karşısına geçecek. Programın 95. bölümünde yarışacak olan ikili ise İlayda Tavşanlar ile müstakbel kayınvalidesi Neslihan Kırbaşoğlu.Haftanın 5. ve son gününde yarışacak olan gelin Hilal hanım 29 yaşında ve 3,5 yıllık evlik. Hırslı ve iddalı olan gelin hanım kendinden emin.

Müstakbel gelin İlayda hanım 25 yaşında. Nişanlı olan İlayda hanım oldukça da hırslı birisi. Ayrıca inatçılığı ile de biliniyor. Neslihan hanım ise Anadolu mutfağı ustası… Bu ikili mutfakta şov yapıp 10 bin TL’lik büyük ödülü almak istiyor. Programın bugünkü bölümünden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Haftanın son gününde gelin hanımın nasıl bir performans göstereceği merakla bekleniyor. Ayrıca bugün final günü. Programda haftanın finali için tüm gelinler ve kayınvalideler toplanacak. 10 bin TL’lik büyük ödülü kimin kazanacağı da bugün belli olacak. 95. bölüm fragmanında Zuhal Topal, herkesi şaşırtacak bir sonuç olduğu bilgisini veriyor. İzleyiciler de bu şaşırtıcı sonucun ne olduğunu merak etmekte. Zuhal Topal’la Sofrada haftanın finali saat 16.30’da Fox TV’de başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.