Kapat

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Ocak Perşembe 109. bölümünde Hatice hanımdan şoke eden hareket!

Anasayfa
Magazin Zuhal Topal’la Sofrada 24 Ocak Perşembe 109. bölümünde Hatice hanımdan şoke eden hareket!

’la Sofrada programında yeni hafta başladı. Sena ve Hatice Serçeoğlu ikilisi 21 Ocak Pazartesi günü 106. bölümde yarıştı. Programda 22 Ocak Salı günü ekrana gelen 107. bölümde Filiz Çetin ve kayınvalidesi Suzan Yenen oldu. 24 Ocak Çarşamba günü ekrana gelen 108. bölümün yarışmacıları Gamze Arapkirli ve kayınvalidesi Zehra Arapkirli olmuştu.

25 Ocak Perşembe günü yarışmacıları ise Zeynep Harman ve kayınvalidesi Zeliha Harman oldu. Zuhal Topal’ın ödünün patladığı ve çifte telli oynadığı programda bir hayli eğlenceli anlar izleyicileri bekliyor. Kayınvalidelerden Hatice hanım, programda bir anda masadan kalkmak isteyince herkes koşe oldu. Peki Hatice hanımı rahatsız eden olay neydi? Detayları programda izleyebileceğiz. Videodan haftanın 4. gününde yaşanacakların ilk detayını izleyebilirsiniz.

Gelin Zeynep hanım 26 yaşında. 1 aylık evli olan Zeynep hanım, Gaziantepli. Güneydoğu lezzetlerine hakim olan Zeynep hanım, gözünü büyük ödüle dikti.

Zeliha hanım ise otoriter birisi ve dediğim dedikçi birisi… Gelin ve kayınvalide birincilik için ant içmiş durumda.

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanan yemek yarışmasında Zuhal Topal, gelin ve kayınvalideleri buluşturuyor ve kıyasıya rekabet yaşanıyor.

Zuhal Topal’la Sofrada hafta içi her gün 16.30’da FOX’ta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.