Kapat

”Sen bütün aileyi korkutmuşsun” – Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Ocak 2019

Anasayfa
Televizyon ”Sen bütün aileyi korkutmuşsun” – Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Ocak 2019

’da bugün 9 Ocak Çarşamba neler oldu? Tüm Türkiye’nin konuştuğu aile ile ilgili şok gelişme! Gözaltılar arka arkaya geldi! ile Tatlı Sert programının 9 Ocak Çarşamba günü ekrana gelen bölümünde şaşırtan olaylar yaşandı.

Anne ve iki kardeşten sonra şimdi enişte Tuncel Ustael, Müge Anlı’nın canlı yayınında gözaltına alındı! Videodan “Sen bütün aileyi korkutmuşsun” sözünün yer aldığı bölümü izleyebilirsiniz.

Türkiye, günlerdir Müge Anlı’nın dosyasını açtığı 11 yıl önce kızı ile birlikte kaybolan Meryem Tahnal’ın kaybını konuşuyor. Kayıp genç kadının akıbetiyle ilgili eniştesi Tuncer Ustael suçlanıyor. Bunun yanı sıra “sahte hocalık” yaptığı söylenen edilen enişte Ustael ile ilgili birçok cinsel istismar iddiası da var.

Müge Anlı’nın çözüme ulaştırmak için çalıştığı akıllara durgunluk veren olayla ilgili Kocaeli Emniyet düğmeye bastı. Savcı talimatıyla Anlı’nın İstanbul’daki stüdyosuna gelen emniyet yetkilileri suçlamaların odağındaki enişte Tuncer Ustael ve eşi Emine Ustael’i canlı yayında gözaltına aldı.

Müge Anlı, Tuncer ve Emine Tahnal çiftinin cinayet suçlamasıyla gözaltına alındığını açıkladı.

saatlerinde de Meryem Tahnal’ın annesi Hava Palu, kardeşleri Fatih ve İsa Palu cinayet büro ekipleri tarafından gözaltına alınmıştı.

Öte yandan Tuncer Ustael daha önce Müge Anlı’ya, baldızının öldürülüp Kocaeli Tütünçiftliği sahilinde böğürtlenlik alana gömüldüğü itirafını yapıp yer göstermişti.

Müge Anlı’ya yapılan bu itirafı ihbar kabul eden Kocaeli Emniyeti, bahsi geçen bölgede kazı çalışması başlatmış, bir kemik bulunmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.