Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Payitaht Abdülhamid 68. yeni bölüm 2. fragmanı izle!

Anasayfa
Fragman Payitaht Abdülhamid 68. yeni bölüm 2. fragmanı izle!
Parfum Mekani TR

TRT1 ekranlarında Cuma akşamları ekrana gelen Payitaht Abdülhamid dizisinin 68. bölümünde, Abdülhamid, herkesin eteğindeki taşları bir bir dökmesini sağlamak için büyük bir plan kuruyor! Dizinin yeni bölümü 4 Ocak Cuma akşamı ekranda olacak. Özel kanallardaki dizilerin yeni bölümlerinin olmadığı Cuma günü Payitaht Abdülhamid dizisinin nasıl reyting alacağı merakla bekleniyor.

Bülent İnal, Özlem Conker, , Sedef Avcı, Başak Daşman ve dizinin kadrosunda yer alan ünlü isimler. Dizinin 68. yeni bölümünden 2. yayınlandı Videodan izleyebilirsiniz. Diziyle ilgili detaylar ise aşağıda yer alıyor.

Abdülhamid ihanet içinde olduğundan şüphe ettiği herkesi zindana attırır. Ve her birinin suçlarını itiraf etmelerini sağlayacak büyük ve dahiyene bir tertip düzenler. Şivenaz Fuat’ı kurtarmak için her kapıyı çalar. Yine de çaresiz kalır. Artık sona yaklaştıklarının farkında, çırpınıp durur. Mahmut Paşa’nın başına gelen olay sarayı yasa boğar, Seniha perişan haldedir.

Halil Halid hapishanede üzerine atılan iftirayı temizleyecek bir yol bulmuşken, Samuel ve adamları Halil Halid’in tüm yollarını tıkar. Halil Halid idam edilmek üzere meydana götürülür…

Mehmet Selim ve Abdülkadir ikisi de devletin bekası için uğraşırken karşı karşıya gelirler. Bidar ise çocuklarının Şivenaz ile ortaklık kurduğunu öğrenir. Bütün bu gelişmeler, aile içinde büyük çalkantılar yaşanacağının habercisidir.

Şivenaz’ın aileyi paramparça etme planı gerçekleşecek mi? Fuat ve işbirlikçisi hainlerin sonu ne olacak? Halil Halid efsanesi acıklı bir sonla biterken, Abdülhamid, çok sevdiği iki adamı Mahmut Paşa ve Halil Halid’in intikamını almak için nasıl bir hamle yapacak?

Payitaht Abdülhamid 68. 4 Ocak Cuma 20.00’da TRT 1’de!

Parfum Mekani TR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.