Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

Kızım 17. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Demir ve Uğur kadın kılığında şaşkına çevirecek!

Anasayfa
Fragman Kızım 17. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Demir ve Uğur kadın kılığında şaşkına çevirecek!
Aliexpress TR

tv8’de Cuma akşamları ekrana gelen Kızım dizisinde Asu karakterini oynayan Selin Şekerci, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla diziden ayrıldığını açıklamıştı.Beren Gözyıldız, ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun baş rolünde oynadıkları Kızım dizisinde herkesi şoke eden bu ayrılıktan sonra dizide neler yaşanacağı merakla beklenmekte…

tv8 ekranında izleyicilerle buluşmakta olan dizinin 17. yeni bölümünden 2. yayınlandı. Buğra Gülsoy’un canlandırdığı Demir ile, Tugay Mercan’ın hayat verdiği Uğur karakterleri yurda yerleştirilen Öykü’yü görmek için kadın kılığına giriyior. 1 Şubat Cuma günü yayınlanacak olan 17. bölümdeki detayları videodan izleyebilirsiniz.

Peki son yayınlanan 16. bölümde neler olmuştu?

Öykü mahkemede annesini seçtikten sonra baba kızın dünyası tepetaklak olur. Öykü’nün neden Asu’yu seçtiği büyük bir soru işareti olarak herkesin zihnini kurcalarken Demir’in tepkisi ne olacaktır?

Zaferini ilan ederek Öykü ile birlikte yaşamaya başlayan Asu için mirasın kontrolünü eline almanın zamanı gelmiştir.

Ne var ki beklenmedik bir sürpriz onu beklemektedir. Cezaevinde Demir’e intikam planları kuran Jilet için artık beklediği gün gelmiştir. Demir Öykü’den ayrılmasının şokunu atlatamadan kendini Cemal ve Jilet’in planının içinde bulur.

:
Buğra Gülsoy
Leyla Lydia Tuğutlu
Beren Gökyıldız
Serhat Teoman
Tugay Mercan
Sinem Ünsal
Suna Selen

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.