Kapat

İsa Palu, neden eniştesinden çekiniyor? – Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Ocak 2019

Anasayfa
Televizyon İsa Palu, neden eniştesinden çekiniyor? – Müge Anlı ile Tatlı Sert 4 Ocak 2019

’ya önce itiraf etti, ardından yer gösterdi! Polis harekete geçti! 10 yıl önce kaybolan kadın ve kızı ile ilgili arama çalışmaları başladı! Kocaeli’nde 2008 yılında kaybolan Meryem Tahnal ve küçük kızı Melike Tahnal ile ilgili şok bir gelişme şok bir gelişme yaşandı.

Programdaki konu başlıkları şöyleydi: Havva hanım, 2008 yılında bebeğini mi öldürdü? Emine Ustael’in karakola verdiği ifade… Tuncer Ustael’in cezaevi arkadaşından şok iddia! İsa Palu’nun cezaevinden yazdığı mektup… İsa Palu, neden eniştesinden çekiniyor? … Palu ailesinin komşuları konuşuyor… Palu ailesinin kiracısı ”Korku evi gibiydi, her yerde domuz yağı ve sirke vardı” açıklaması gedi. Videodan başlıktaki konuyla ilgili detayları izleyebilirsiniz.

Müge Anlı’nın programında bir süredir aranan anne ve kızın akıbetiyle ilgili önemli gelişmeler yaşandı. Detaylar şöyle:

Müge Anlı’nın programına konuk olan Meryem Tahnal’ın eniştesi canlı yayında yaptığı açıklamada; “Meryem’i öldürüp Tütünçiftliği sahiline gömdüler” dedi. Ardından Müge Anlı’ya yer gösterdi.

Müge Anlı’daki bu itirafı ihbar kabul eden Kocaeli Emniyeti, vakti kaybetmeden harekete geçti. Tütünçiftliği sahiline kadavra köpekleri ve iş makinaları getirildi. Kazı çalışmaları başlatıldı. 10 yıldır kayıp olan Meryem Tahnal ve kızına ait bir iz aranıyor.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.