Türkiyenin yeni gözde blog sitesi. MYTURKNET.COM -

Son dakika, fragman, magazin, biyografi, dizi ve güncel bilgiler.

Kapat

İş makinesi operatöründen önemli bilgiler – Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Ocak 2019

Anasayfa
Televizyon İş makinesi operatöründen önemli bilgiler – Müge Anlı ile Tatlı Sert 7 Ocak 2019
Trendyol
Trendyol

ile Tatlı Sert programının 7 Ocak Pazartesi günü izleyicilerle buluşmaya devam etti. ve ekibi, yine yoğun bir gündem ile ekrandaydı. Başlıklar şöyledi; Kocaeli’deki kazı çalışmalarından canlı yayın yapıldı. Havva Palu, neden babasının evinden korkuyor? Havva Palu’yu ikna ettiler. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’ndan destek!
programının 7 Ocak Pazartesi günü ekrana gelen bölümünde başlıkta yer alan konuyla ilgili detayları videodan izleyebilirsiniz.

Günlerdir Müge Anlı’nın programında herkesin dehşetle izlediği Meryem ve Melike Tanhal’ın 10 yıl önce kaybolma olayının ardından yaşananlar ve tecavüz, gasp, istismar, cinayet, sahtekarlık konularıyla herkesi şaşkına çeviren olaya, Aile Bakanlığı el koyuyor!
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Müge Anlı’nın sunduğu Tatlı Sert isimli programa konu olan ve akıbeti henüz bilinmeyen Meryem Tahnal ve kızı Melike Tahnal için devreye girdi.

Palu ailesi için sağlık tedbiri alınacağını ifade eden bakanlık, Tuncer Ustael için de suç duyurusunda bulunulacağını açıkladı. ’de yayınlanan Tatlı Sert adlı programın sunucusu Müge Anlı, birkaç haftadır işledikleri Meryem Tahnal ve kızı Melike Tahnal olayına ilişkin olarak gelişmeleri aktardı. Anlı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın Palu ailesi için sağlık tedbiri alacağını ve şüpheli Tuncer Ustael için suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Daha sonra Ustael’e tepki gösteren Anlı; “Recep ve Melike’nin yanı sıra Ustael’in çocukları hakkında neler oldu konusunda dosya hazırlanması gerekiyor” ifadesini kullandı.

Trendyol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.