Kapat

Gülperi 17. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Kadir’den Gülperi’ye dokunaklı sözler!

Anasayfa
Fragman Gülperi 17. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Kadir’den Gülperi’ye dokunaklı sözler!

Gülperi yeni bölümüyle Cuma 20:00’de yeniden ekranlarında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in başrollerinde yer aldığı dizinin 17. yeni bölümü merakla beklenmekte… Ocak ayında reklamların azlığı nedeniyle dizilere ara verilmişti. Bu ara nedeniyle Gülperi dizisi de 3 hafta boyunca yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkamadı.

Ancak bu dönem sona erdi. Gülperi dizisinin 17. yeni bölümünü 25 Ocak Cuma akşamı 20.00’de Show TV ekranında izleyeceğiz. Gülperi dizisinin yeni bölümünde önemli gelişmeler yaşanacak. Gülperi’nin nikahı Kadir’i yaraladı. Ancak Kadir aşkından vazgeçmeyecek ama Gülperi’nin hayatını da mahvetmek niyetinde değil. Kadir’in Gülperi’ye sözleri ise bir hayli dokunaklı: “Hayatını mahveden ben olmayacağım Gülperi. Lütfen, şimdi ait olduğu yere git. Kocanın yanına.” Videodan 17. bölümden 2. fragmanı izleyebilirsiniz.

Yapımını Tims&B’nin yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, Show TV’nin iddialı dizisi “Gülperi”nin merakla beklenen 17. 2. tanıtımı yayınlandı. Kadir’in nikah masasında evet demeye hazırlanan Gülperi’ye endişe dolu gözlerle baktığı duygusal tanıtımda Gülperi, geçmişte neler olduğunu anlatması için Kadir’i zorluyor. Gülperi’den vazgeçmeyeceğini bir kez daha gösteren Kadir’in “Ömrümüz böyle olmamalıydı ela gözlüm. Uzun hasretlerin arifesinde ellerim böyle kalmamalıydı!” sözleri izleyenleri derinden etkiliyor.

Gülperi’nin ekrana gelen 16. bölümünde Eyüp’ün gelişiyle şok olan Gülperi, ona geçmişin hesabını vermek zorunda kalınca; ailesiyle ilgili gerçekleri öğrenen Eyüp çıldırdı ve hemen harekete geçti. Hasan ve Bedriye babalarının gelişiyle mutlu olsalar da, Can evde bir şeylerin ters gittiğini anladı. Eyüp geldiği için darmadağın olan Kadir pes etmeyip, Eyüp’ün kayıp yıllarını araştırmaya devam ederken bir yandan da Artemis’le yeni hayatına alışmaya çalıştı. Gülperi ve Kadir’in aynı yerde oturduğunu öğrenen Şeyma ise çılgına döndü. Fatma, Yakup’un yaptığı kötülükleri öğrenince beklenmedik bir karar vererek Yakup’un hapishanede kalması için Şeyma’dan yardım istedi. Cezasının bittiğini söyleyen Eyüp’ün aslında birlikte yaşadığı aileyi öldürüp kaçtığını öğrenen Kadir, Gülperi ve çocukların hayatının tehlikede olduğunu anladı. Çocuklarının mutluluğu için Eyüp’le tekrar nikah masasına oturan Gülperi ise çocukları ve Kadir’e duyduğu aşk arasında zor bir seçimin eşiğindeydi. Gerçekleri öğrenen Kadir, Gülperi’yi engelleyebilecek miydi?

Yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun, senaristliğini Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın üstlendiği Gülperi’nin yeni bölümü Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Yapım: Tims&B Productions
Yönetmen: Metin Balekoğlu & Yağız Alp Akaydın
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Senaryo: Eylem Canpolat & Sema Ergenekon
Müzik: Atakan Ilgazdağ
Jenerik Müziği: Cem Öget

: Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Papuçcuoğlu, Ece Sükan, Erkan Bektaş, Burak Dakak, Aleyna Özgeçen, Emir Özyakışır, Gülçin Kültür Şahin, Şefika Ümit Tolun, Emir Çubukçu, Ezgi Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.